Wpis z mikrobloga

#liquid
#epapieros

Wasze ulubione aromaty, best of?

Szukam czegoś co można palić przez dłuższy czas, parę razy kupiłem jakieś słodkie różne dziwactwa, pachniało dobrze ale smakowało prawie jak szampon. I myślę sobie że zasugeruję się czyimś doświadczeniem..
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barteks135: pojedyncze aromaty nigdy nie będą smakować tak dobrze jak jakiś fajny miks. Polecam forum.przepisy-na-liquid.pl Po zalogowaniu i dodaniu swoich aromatów pokazuje co możesz zrobić. Moje ulubione typy to Bound By The Crown, Lemon Creme, Brunch, Sucker Punch, God Milk, Oh Face, All over her face... Nie wszystko da się zrobić na aromatach z edymu np nie ma w Polsce już Citrus Punch TPA, edym ściągnął radośnie v2, smakujące obrzydliwym lekarstwem
  • Odpowiedz
@Waspin:
Jakiś czas już palę, ale właśnie stosuję aromaty pojedynczo, lub max. 2 mieszam.
Z przepisów nie korzystałem, ale zaraz obejrzę stronę.

Co do samych aromatów, to aktualnie jestem zdany na zakup w edym, nikotynę też od nich kupowałem, ale tym razem zdecyduję się na roztwór 36, czy 50 mg. z idymu. Zawsze kupowałem aromaty inawery. Nie mam obeznania co do innych firm, wiec nie widzę różnicy w atmoslab, tpa, flavour
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barteks135: każdy smak każdej firmy jest inny. Czasem nieco inny a czasem zdecydowanie. Każda firma ma hity i kity, stąd np morela jest sensowna z TPA a z Capelli ssie po całości, za to sernik z Capelli masakruje TPA w przedbiegach. Po jakimś czasie idzie się zorientować
  • Odpowiedz
@Waspin: Przeglądam właśnie forum z przepisami, i zamierzam nakupować aromatów na kilka top przepisów w rankingu, myślę ze będzie to najbardziej rozsądne.
Do tej pory mieszałem sobie jakieś jabłko z miętą (inawera) czy coś innego, równie prostego i też jakoś to było..

Jakiś zamiennik za citrus punch masz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barteks135: nie, ściągam sobie oryginał z tej stronki co podałem (chef's flavours). Ogólnie zamawiam od nich rzadko a hurtowo, po litr-dwa aromatów. W porównaniu z edymowymi czuć zmianę jakościową, nic nie jest zwietrzałe.
  • Odpowiedz
  • 0
@Barteks135 los aromatos ma bardzo fajne mixy aromatów. Jak nie lubisz tak jak ja kupowac po 20 aromatow zeby zrobic 3 mixy to idealne rozwiazanie. Wiem że aroma też mają gotowe polecane mixy ale nie próbowałem. A na singla od tpa polecam brzoskwinie dragonfruit i truskawke Rush.
  • Odpowiedz
  • 0
@18plus To wydaje się być dobra alternatywa. Ale nie wiem jak sie ma stosunek smaku i jakości w porównaniu do osobnych, mieszanych aromatów z tpa. Polecasz coś konkretnego z tej strony?
  • Odpowiedz
  • 0
@Barteks135 wszystkie smaki mają dobre, zależy co kto lubi. Miętowy ale umiarkowanie i też owocowy: Orange fantos. Słodki: dragon Blood (owocowy, truskawkowy z kremem smietankowym) fatboy ( smakuje jak garść skittlesow) kwaśny: pinky (zacznij od 3% mieszanka kwaśnych lekko slodkich cytrusów) . Warto przetestować bo każdy który próbowałem jest dobry, niektóre pyszne.
  • Odpowiedz
@Barteks135: zawsze mnie fascynują opisy na tych stronach do wapowania - ten aromat to klon - nawet wierny - smaku Mountain Dew, nazwali go tak, żeby nikt się nie przywalił. Teoretycznie to v1, bez spróbowania - diabli wiedzą. Inawera ma stężenia (szczególnie w aromatach serii "concentrate/koncentrat") zalecane rzędu 1-3%. Inne firmy - różnie, zależnie od konkretnego smaku 5-10%. A miksy potrafią mieć do 20% aromatów i to wcale nie jest za
  • Odpowiedz