Wpis z mikrobloga

#iota moim zdaniem są następujące powody ku temu by wzrosło to do 10 USD. a mianowicie. Po pierwsze primo no trójkąt zwyżkujący zwiastujący mocne wybicie. Dwa to konferencja 14tego, Trzy 18tego kończy się usprawnienie sieci i snapshot który zaczął się dzisiaj. No i Koreańczycy ustawili się by pokonać kapitalizację Bitcoin CASH a ta wygląda tak jak na załączonym obrazku. Co trzeba by pokonać Bitcoin CASH ? Podwoić kapitalizację MIOTA a więc cena musiała by dotrzeć do okolic 10 USD za 1 MIOTA. A więc mamy techniczne, fundamentalne oraz mocne plotki z Korei Południowej o chęci pokonania kapitalizacji Bitcoin CASH, poprzednio chodziło o przebicie ripple i to się udało.

PANOWIE - INWESTUJCIE po samodzielnych przemyśleniach. BIERZCIE to pod UWAGĘ że kurs wzrósł o 1000 procent w ciągu miesiąca. Inwestujcie z głową. NIE ODPOWIADAM za Wasze inwestycje. !
Pobierz Amelcio - #iota moim zdaniem są następujące powody ku temu by wzrosło to do 10 USD. a...
źródło: comment_ZiU489rhbGcLCnzTwqqJ2LduiZ29i5cw.jpg
  • 6
ty serio jakiś nawiedzony jesteś ..


@Szubidubi: Gdy w styczniu 2017r, LTC było po 4 dolary też mi pisali że jestem nawiedzony i że LTC to śmieć. Także wiesz. Ja jestem doświadczonym człowiekiem w krypto. Wiem co mówię. Wiele razy się myliłem ale ostatni rok to był dla mnie złoty rok. Potrafię wyczuć przyszłość. A IOTA to przyszłość.