Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę w państwie to rząd pisu powinien być raz dwa zmieciony przez służby specjalne jako zagrożenie dla kraju, tutaj są tak absurdalne luki w prawie że równie dobrze na ich miejsce mogliby sobie przyjść rosjanie i ponownie przejąć władzę... ale debile jeszcze temu przyklaskują xD

tak, wielkie brawa dla pisu za to że doprowadzi do wojny domowej xD no #!$%@? gdzie ja żyję

edit; przypomnienie że ludzie co chcieli zmian w sądach chcieli nowelizacji prawa, uproszczenia procedur, zoptymalizowania systemu sądownictwa w polsce, a tymczasem te gnoje nie robią NIC innego niż bezczelne betonowanie sceny politycznej, tak naprawdę mogą się okazać szpiclami i gówno im zrobicie bo mają policję po swojej stronie

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka #polska #prawo
  • 28
@drMuras: jak nauczę się języka to #!$%@?, tak się składa że w niemczech nie ma tylu ciapaków ile wam wmawiają że jest i nie są tak agresywni jak się wam wydaje że są, do tego ludzie stoją na wyższym poziomie kulturowym, jest stabilie, wszystko jest pięknie ogarnięte, praca jest na wyciągnięcie reki, jak jesteś niemcem to masz do tego full socjal co roku na pół roku i masz #!$%@? na wszystko
@gagger: Spoko luz właśnie wróciłem z weekendu w Berlinie. Nie ma ciapatych, nie wcale, masz pracę jako Polak dostaniesz 8 ojro.. także szerokiej drogi !!!! I pamiętaj Hartz IV to będzie twój najwyższy cel !!!
@drMuras: nie ma sensu z tobą rozmawiać, znam ludzi i wiem jak zaczynali, wiem jak dzisiaj żyją, na pewno nie jest tak źle jak piszesz, niemcy nawet nie patrzą na to czy jesteś polakiem, mówisz po niemiecku, jesteś chętny do pracy, masz kwalifikacje to pracujesz jak niemiec
@gagger: Jasne że jest praca, nikomu z rodowitych Niemców nie chce się kopać szparagów czy czyścić kibli. Jeżeli uważasz że się tam lepiej zrealizujesz to przecież nic złego w tym nie ma. Wolność kolego. Spróbuj jednak czegoś ambitniejszego i wtedy przekonasz się gdzie jest twoje miejsce wg. Niemców.
@gagger: Nie wiem skąd w tobie tyle agresji? Matka z ojcem cię bili ? Po co to wyzywanie? Każdy ma inne doświadczenia, każdy oczekuje od życia czegoś innego ale wyzywać zielonko kogoś z tego powodu od śmieci to typowe polskie cebulactwo. A teraz narzekaj dalej że Polacy się nie szanujo .... Ech
@drMuras: i już tradycyjnie, prawda jest taka że wy nie szanujecie swojego kapitału i nigdy nic nie osiągniecie, nawet własnego prawa nie szanujecie, pozwalacie na buble prawne i dojebywanie przedsiębiorcom... żałosny naród
@gagger: Masz gorącą głowę i wiele pretensji. Kiedy miałem 20 lat też taki byłem. Jeżeli uważasz że Niemcy są bez wad to znaczy że niewiele jeszcze wiesz o życiu i o ludziach. Nie jest moim zadaniem żeby cię do czegoś przekonać bo to niemożliwe w tym miejscu i czasie. Bądź zdrowy i miej otwarty umysł !