Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę w państwie to rząd pisu powinien być raz dwa zmieciony przez służby specjalne jako zagrożenie dla kraju, tutaj są tak absurdalne luki w prawie że równie dobrze na ich miejsce mogliby sobie przyjść rosjanie i ponownie przejąć władzę... ale debile jeszcze temu przyklaskują xD

tak, wielkie brawa dla pisu za to że doprowadzi do wojny domowej xD no #!$%@? gdzie ja żyję

edit; przypomnienie że ludzie co chcieli zmian w sądach chcieli nowelizacji prawa, uproszczenia procedur, zoptymalizowania systemu sądownictwa w polsce, a tymczasem te gnoje nie robią NIC innego niż bezczelne betonowanie sceny politycznej, tak naprawdę mogą się okazać szpiclami i gówno im zrobicie bo mają policję po swojej stronie

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka #polska #prawo
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drMuras: nie #!$%@? bo głupio się robi jak się czyta te bzdury. To że ci się nie udało i musiałeś #!$%@?ć za 8 euro to nie wina Niemców, po prostu jesteś nieudacznikiem. Nawet Ukraińcy za tyle tu nie pracują.
  • Odpowiedz
@fastmotion: Po co mam tam pracować jak tu mam dom, rodzinę, kota i ogród, a na pensje nie narzekam ? Kiedy chcę wsiadam w auto i za 3 godzinki jestem na miejscu. Wolę obejrzeć wyspę muzeów albo pochodzić kudamem - tyle mi starczy. Jak chcecie to jedźcie na pewno będziecie zadowoleni jak dawny znajomy który złapał pracę w Berlinie - 10 ojro za godzinę. Po robocie na chacie w 8
  • Odpowiedz
@gagger: Na papierze tak. Znajomy Niemiec z Berlina mówi że w praktyce stosuje się różne kombinacje bo konkurencja wśród Polaków i Ukraińców w stolicy jest ogromna. Inny mój znajomy w Badenii Witenbergii jako mistrz budowlany dostawał nawet 33 ojro na jednym kontrakcie ale ma 25 letnie doświadczenie i szprecha jak mistrz szpady giętkiej. Tak czy siak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma jak mówi przysłowie. Pojedziesz , popracujesz, pomieszkasz sam
  • Odpowiedz
@gagger: Na zakończenie całej tej dyskusji to proszę cię żebyś nie był taki agresywny do ludzi, bo taka sama negatywna energia będzie do ciebie wracać czy w to wierzysz czy nie. To jak grawitacja. Powodzenia !
  • Odpowiedz
Tak naprawdę w państwie to rząd pisu powinien być raz dwa zmieciony przez służby specjalne jako zagrożenie dla kraju


@gagger: Mialam na początku taką nadzieję. Niestety, my tych służb po prostu nie mamy. Najpierw rozwalono raczkujący, ale rokujący cywilny UOP, potem WSI (słabszy kontrwywiad, ale dobry wywiad), a resztę (CEK NATO) dobił Macierewicz.
  • Odpowiedz