Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem facetem, brzydzę się mężczyzn w takim sensie, że nie chciałbym przez nich być dotykany, całowany, przytulany. Męskie ciało mnie nie podnieca. Jednak fantazjuje o seksie analnym z facetem (ja w roli pasywa/kobiety).

Próbowałem masturbacji analnej, nie dochodziło do penetracji prawie w ogóle (nie będę opisywał, co dokładnie robiłem) ale strasznie mnie to podnieca. Za dzieciaka miałem pare fantazji, gdzie zamiast penisa mam pochwe itp. ale to sie unormowalo po jakims czasie.

Nie chce udawac sie do psychologa, nie przeszkadza mi to az tak bardzo w zyciu. Czy jest ktos kto mial podobnie lub rozpoznaje objawy czegos (inb4 #!$%@? mozgowego)?

#seks #homo #lgbt #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 6
SpienionaHostessa: Mieszkasz w polsce lamo, więc co się dziwić, że próbujesz być na 100% hetero. Prawda jest taka, czego nie uczą w szkole na edukacji seksualnej (bo jej nie ma), że mało kto jest 100% homo/hetero. Widocznie odzywa się w Tobie ten 1%. Jesteś ładny = idź na Tindera/Grindera/Fellow i opisz, to co wyżej. Będziesz miał branie, ktoś Cię wyrucha i zobaczysz, jak to jest. Jak jesteś brzydki, to zostaje roksa
PrzystojnaAzjatka: Błagam o pomoc! Nie wiem jak ugryźć ten problem.
Znalazłam u mojego chłopaka w kurtce pierścionek zaręczynowy. Robiłam pranie wszystkich rzeczy na wieszaku i w życiu nie spodziewałam się takiego znaleziska opróżniając kieszenie.
Mam olbrzymie podejrzenia graniczące z pewnością że zaplanował oświadczyny na wigilijną kolację przy całej rodzinie - bo jest bardzo tradycyjny.
Teraz pojawia się problem - nie jestem gotowa na taki krok i przyjęcie pierścionka. Już wiem, że
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - PrzystojnaAzjatka: Błagam o pomoc! Nie wiem jak ugryźć ten p...
źródło: comment_8rhl3BCqPEMAPF86c0W8TgdM4fcM5UXW.jpg