Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To samo robię z osobami, które widzą w tym problem etyczny i twierdzą że to moja wina że ktoś jest głupi. Ja tu jestem szeryfem teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@interface: no elo nadia jak tam we francji
  • Odpowiedz
@interface: jesli nic Ci nie grozi to bym kablowal. To jest jakas farsa, rownie dobrze moga tam byc dane jednego z nas. Za naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych jest do 3 lat pozbawienia wolności, za kompletny brak zdrowego rozsadku dorzucilbym jeszcze 2. Niech sie ucza dd if=/dev/urandom of=/dev/hda i do niszczarki.
  • Odpowiedz
@interface: to u mnie w bloku od dziadka też ktoś wyrzucił PC. Stał obok zsypu, lekko pokiereszowany. Widać, że gość próbował go wsadzić tam, ale się nie mieścił xD

Wziąłem go do siebie, a tam Windows i wszystko działa jak tralala. Hasła do niektórych rzeczy, CV na pulpicie, mnóstwo filmów itp. Jedyna wada, to opuchnięte kondensatory na mobo oraz brak bocznej klapki obudowy. Komp przerobiłem z częściami z mojego starego
  • Odpowiedz
@interface: jesli to nie zarzutka to az mi sie nie chce wierzyc ze firma wyrzucila komputer wraz z dyskiem... przeciez to totalny idiotyzm.. pamietam jak kiedys znajomi chcieli wyrzucac komputery to zawsze mowilem ze ja chetnie wezme nawet jesli zepsuty to mowili ok tylko bez dysku ... nawet zwykły szarak wie, że pozostawienie dysku to zło także dziwię się że firma na to nie wpadła...
  • Odpowiedz