Wpis z mikrobloga

Witam drogich rodzicow :-) Planuje z żoną kupić fotelik dla bobasa który ma juz 7 miesiecy i troche wyrasta z tego ktory byl w wozku 3in1 nasz budzet to 1k zl maxymalnie 1200.
Da sie cos znalesc bezpiecznego dla bobo w tej cenie bo ciezko odróżnić mi marketingową papke z blogów od wartosciowych inforamcji,
Ewentualnie prosiłbym o linki do sprawdzonych linków a nie reklam.

#rodzicielstwo
#bezpieczenstwo
#dzieci
  • 15
@UjekF ma rok i dwa miesiące, jeździ tyłem i będzie tak jeździć do oporu :) kupiłam na aliexpress lusterko montowane do zagłówka, więc widzi co się dzieje z przodu. Ja jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza po przeskoku jakościowym bo też wcześniej jeździła w takim od wózka
@UjekF jesteś przypadkiem z Wrocławia? Tyłem do kierunku też polecam. Statystycznie zdecydowanie bardziej bezpieczny dla małego pasażera. Nasz kupiliśmy z AxoKids czy jakoś tak, nieco więcej niż przewiduje Twój budżet, ale na pewno są też tańsze modele, tak żeby załapać się do 1200 zł

Pytam o Wrocław, bo w Astrze jest chyba najlepsza doradcza ekipa fotelikowa, która szrotu Ci nie wciśnie, a po wizycie i konkretnych ustaleniach zawsze możesz poszukać tańszej opcji
@UjekF: na początku roku ma wyjść jakiś nowy model fotelika z test plusem i cenowo powinien spokojnie się zmieścić w twoim pułapie, może warto poczekać ;)