Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: był kiedyś u mnie taki sąsiad, zamykał na całe dnie psa na balkonie, pies jak to pies, robi czasem kupe, a jak był całymi dniami zamknięty na balkonie to gdzie miał robić? śmierdziało niesamowicie, lato, a ten debil codziennie lał tego psa, za to że zrobił kupe, przy tym drąc ryja na całe osiedle
dzieci, alanek i jakiś #!$%@? milanek darły ryje cały dzień, codziennie jedli ziemniaki smażone na patelni


@Kapitalis: pamiętam, jak kilka lat temu oglądam fakty w tvn z moją Matką, mówili wtedy, że przestępczość spadła, na co skomentowałem:
no tak, bo większość patoli wyjechała do uk.

przełączamy program, wiadomości w tvp a tam reportaż o tym, że w uk zwiększyła się przestępczość głównie za sprawą imigrantów z pl

¯\_(ツ)_/¯
Jako jeden z niewielu #!$%@? na tym portalu: pracuje w nhs znam statystyki. Za kazdym razem jak #!$%@? polak robi burde w szpitalu mam to w bazie danych. Wykorzystalem ten fakt do zrobienia burdy w szpitalu i dalej nie wiedza czy to ja bo nie potrafia przeliterowac nazwiska. Nasralem gdzie sie dalo, podtarlem dupe logiem pacjentow, etc. Bylo grubo a ze baza danych jest #!$%@? wysylaja roszczenia do nieistniejacego typa. A ja