Wpis z mikrobloga

via Android
  • 176
@zerathul ktos uprzejmy... Mam obca rejestracje a auto stoi pod blokiem. Inne auta nie uszkodzone. Wczoraj auto parkowalem o 22 a dzisiaj zauwazylem okolo 8 rano. Na policje czekalem okolo godziny... Oczywiscie kamer nie ma nigdzie..
  • Odpowiedz
@VneoV: thx, a tak na marginesie to mam nadzieję że ci podludzie którzy rozwalili Ci szybę wyjebią się i sobie głupie ryje porozwalają
  • Odpowiedz
@VneoV: ludzie to czasami debile. Jak mieszkalem w centrum Krk na studiach to mialem samochód z rejestracja ze Sląska i jakis sąsiad cały czas wyrzucał z okna chleb itd na samochód aby gołębie zrobily swoje
  • Odpowiedz
@troyes: no bo jak to, ktoś z obcy będzie mu na parkingu parkował?! TAK NIE MOŻE BYĆ

Szkoda że nie biorą tacy po uwagę gości sąsiadów... na przykład wnuczka odwiedzającego babcię
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@Ratusz1 retkinia okolice kusocinskiego/armii krajowej

Tez nie moge tego zrozumiec co to komu obca rejestracja przeszkadza. Pewnie jakis pijany patus... Albo zyczliwy sasiad :)
  • Odpowiedz
@VneoV: #!$%@? pato, #!$%@?. Wiem jak jest, bo tez parkowałem na "złym" parkingu i też mam obce blachy. 2 razy wymieniałem cały komplet opon(w tym jedne miały dosłownie kilka dni). Koziny here
  • Odpowiedz