Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Co się #!$%@?ło to ja nawet nie. Wyciągnąłem sobie stary komputer, bo na fali popularności BTC doszedłem do wniosku, że przeszukam stare pliki i może uda znaleźć się jakiś zapomaniny portfel. Wiem, że coś się interesowałem tematem w 2014 i chyba coś nawet kupiłem. No i faktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kupiłem... ! Dogecoin.

Ponieważ jestem leniwy i nie chce mi się googlować, to chciałem się zapytać tutaj jaki portfel najlepiej na lapku sobie zainstalować. Najwyżej plusowany komentarz (na temat) dostanie ode mnie 1000 XDG. W tej chwili to coś koło 9pln, ale może w przyszłości będzie można sobie za to kupić Lambo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#bitcoin #dogecoin #rozdajo
Pobierz Ender_W - Hej mirki. Co się #!$%@?ło to ja nawet nie. Wyciągnąłem sobie stary kompute...
źródło: comment_XFuvz8nmljL4a9nIft7eC9q9KGbRKp1D.jpg
  • 24
@zolwixx: Ja w sumie nie wiem co się stanie jak będę chciał coś wyciągnąć, bo jak poprosi mnie o hasło, to będzie ciekawie, bo nie pamiętam. Aż sam się zdziwiłem, że otworzyłem plik i nie pytał o hasło, tylko od razu się uruchomił.
@Krosq: Dupa, nie chce się w ogóle synchronizować. Teraz potrzebuję portfel który odczyta plik *.dat, bo z tego co widzę to MultiDoge obsługuje rozszerzenie *.wallet
@marcinlewy: Dzięki. Teraz niby wszystko ok, ale nie chce mi się synchronizować. Cały czas mam komunikat "brak dostępnych bloków" i stoi na 3 lata i 48 tygodni wstecz. Saldo natomiast jest już widoczne, ale nie sądzę, żebym mógł coś wysłać na inny adres, przed pełną synchronizacją.