Wpis z mikrobloga

Kurde, mirki, mam #galaxys8 i kiedy ktoś do mnie dzwoni, przy wyciąganiu telefonu z kieszeni, dziwnym sposobem połączenie się odrzuca i wysyła się sms "Przepraszam, nie mogę teraz rozmawiać, oddzwonię później". Dzwoniłem sam do siebie z drugiego telefonu żeby zobaczyć jaki ruch, gest, cokolwiek powoduje wysłanie tej wiadomości. I kompletnie nie mogę do tego dojść :/ Jest na dole taki pasek, który jak się rozsunie do góry to można odrzucić wysyłając SMS, ale trzeba wybrać treść... a tej, którą niby ja wysyłam wyciągając tel z kieszeni - nie ma :/ Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?

#telefony #android
  • 6
@evilonep może masz ustawione coś w stylu przycisk power odrzuca połączenie i przy wyciąganiu lekko muśniesz ten przycisk i tak się dzieje?
@BooB: no właśnie nie, też próbowałem naciskać w trakcie połączenia i wyłącza tylko wyświetlacz. Tak samo przyciski do zmiany głośności nie powodują tego.
@evilonep no to chyba pozostaje przywrócić do ustawień fabrycznych i wtedy sprawdzić, jeśli dalej będzie problem to może wada fabryczna jakaś :/