Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś gierki typu MMO, czy ogólnie multiplayer ale z jak najmniejszymi wymaganiami sprzętowymi.
Nie mam szczególnych oczekiwań jeśli chodzi o typ. Może być nawet coś w 2D jak Maplestory, czy jakiś side scrolling.
Chodzi mi o to żeby gra była mało wymagająca sprzętowo i żywa, z jak największą pulą graczy. Ktoś, coś? :)

#gry
  • 4
@max1983: Zależy jak bardzo kiepski sprzęt masz, ale np taki Lineage 2 nadal dycha nieźle (mowa o pirackich serwerach oczywiście, official już ma wymagania spore), a wyszło to już kupę lat temu - wygląda całkiem ładnie nawet na minimalnych wymaganiach, no i nawet #!$%@? komputery i laptopy Xxx lat temu potrafiły mi to uciągnąć bez większych problemów.
@max1983: Niektóre 'pirackie' serwery do Lineage 2, potrafiły (nie wiem jak teraz, bo od jakiegoś czasu już nie gram) żyć po 6-7-8 lat non stop, mając ponad 1,5k-2k graczy online w jednym momencie... wystarczy poszukać i znaleźć coś dla siebie :)
Lineage 2 żyje również oficjalnie, istnieje official server, jednak tak jak wspomniałem - jest on na o wiele nowszej i rozbudowanej kronice (nie podoba mi się ona za bardzo bo