Wpis z mikrobloga

@ayoo: trzeba by pamiętać ża mariano italiano powiedział, że Tomy bedzie ostatni bo ma cierpiec jak wszyscy bedą martwi. Tak więc nawet jeśli Polly jest parszywą ku**ą to trzymając się planu powinni odwalić przynajmniej Artura.

Chyba że po akcji z cyganami, mariano italiano sie wydygal :D

Trzeba też pamiętać że w zwiastunie 4 sezonu, jest scena gdzie Tomy spotyka Alfiego na plaży ;)
@ayoo: @czlowiekwmasce: @DSM51: Polly namalowała czarną gwiazdkę w dzienniczku, tak? To była wiadomość dla Tommy'ego. Black Star Day to dzień zdrady, sezon pierwszy, kiedy gang Kimbera miał wpaść w zasadzkę Blindersów na derbach, ale przez Grace, która sprzedała info Campbellowi, przyszli pod Garrison.
Tommy doskonale wie co się święci, bo Polly go poinformowała.
Chciała go wystawić, ale dotarło do niej, że Luca to kawał skur** i się wystraszyła. Tommy
@Gaya_Deguchi: props za interpretacje, brzmi to sensownie i pewnie wszystko sie sprawdzi
dziwi mnie jedna sytuacja, czy Luca tez rozkminil ze deal z Polly to fake ? Chodzi mi o to, że tommy wychodził ze szpitala, po prostu trzeba było go strzelić i po problemie?
@ayoo: Luca mówi do Polly na odchodne "Now, you're dancing with me".
Myślę, że bierze pod uwagę, że to może być gra Shelbych, ale póki co pozwala im myśleć, że nim sterują.
Ciężko zgadnąć, tak naprawdę, bo niewiele mamy z nim do czynienia i ciężko tę postać przeczytać. Wolałabym, żeby został na dłużej, nawet na kolejny sezon. Wydaje się być bardzo pewny siebie itd. więc powinien wyczaić, że skoro Michael był