Wpis z mikrobloga

to zamiast powiedzieć, że Rysiek po prostu dużo literatury przerobił i ma pojęcie w temacie to takie coś #!$%@? xD


@DiscoKhan:
1. On skończył kierunek na wydziale 'Międzynarodowe stosunki gospodarcze'. To nie ma nic wspolnego z dzisiejszymi kierunkami 'Stosunki międzynarodowe' w kwestii zakresu materiału ekonomicznego (choćby dlatego, że należą zwykle do polityki, nie ekonomii). .
2. Ich PR jest w porządku. Wyśmiali głupi argument 'O nie, Petru 25 lat temu
  • Odpowiedz
@venomik jak dla mnie taka odpowiedź jest słaba i tyle, chociaż ty podałeś na pewno jeszcze lepsze argumenty niż moje.

PRowiec zmęczony idiotycznymi pytaniami to nie jest porządny PRowiec. OPowi na pewno sytuacji nie rozjaśnili tą, hehe, zabawną odpowiedzią, a raczej utwierdzili go w jego przekonaniu. Twoja odpowiedź mogłaby mu nawet dać coś do myślenia. Moja odpowiedź za to by go spławiła, ewentualnie zmusiła do zadawania kolejnych pytań.

Żarty kieruje się
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Serio uważasz, że ktoś jednocześnie potrafił się dowiedzieć co studiował Petru, potrafi przy tym obsługiwać FB, a jednocześnie nie umie wejść na wiki aby sprawdzić dlaczego Petru jest nazywany ekonomistą. I gbyby dostał mniej żartobliwą odpowiedź to byłaby to korzyść dla Nowoczesnej.

Naaaaciągane.
Ot, trole/(nie chcę nazywać gorzej), które po przeczytaniu ostatnio eksponowanych informacji i Petru dały sie zmanipulować.
  • Odpowiedz
Ktoś zna odpowiedź?


@postrachNocnegoSzczura:
"międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne" a nie "stosunki międzynarodowe". Ponadto pracował jako ekonomista, jako takowy był szanowany, był przewodniczącym Towarzystwa Ekonomistów Polskich, wydawał publikacje związane z ekonomią. Wystarczyło wiki otworzyć na minutę. No ale gratuluję dystansu do siebie, ośmieszyli cię a mimo to wrzuciłeś.
  • Odpowiedz
@venomik

3. Do czego to dochodzi na wykopie, że muszę bronić ludzi, których nie lubię...


Bo na wykopie nie patrzy się na to, co się mówi, tylko kto to mówi. Powiedział to Petru/ ktoś z nowoczesnej - głupie lewaki, idiotyczne tłumaczenia. Powiedział by to Korwin, Braun czy inny taki - ZMASAKROWAŁ LEWAKA!
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura: z Ryśka zawsze pośmiać się można, ale rozmijać się z faktami nie wolno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W latach 2001–2004 pracował jako ekonomista ds. Polski i Węgier w Banku Światowym[6], gdzie zajmował się reformą finansów publicznych, polityką regionalną i klimatem inwestycyjnym[12]. Później do 2008 zajmował stanowisko głównego ekonomisty w Banku BPH, a następnie pracował na stanowisku dyrektora banku ds. strategii i głównego ekonomisty w BRE
  • Odpowiedz