Wpis z mikrobloga

Tak szczerze to jesli Williams zatrudni Kubice to podpisze dla niego wyrok śmierci. Dać prowadzić bolid gościowi który ma poważny niedowład w ręce to mocno nieodpowiedzialne.
#kubica
  • 24
  • Odpowiedz
@grucki: Czyli, że jego "renka" nie ma wpływu na jazdę bolidem F1 i to żaden wyrok śmierci, ale co typek od "JACA #!$%@? GOHE!!! TRZY ZŁOTE!" może o tym wiedzieć? Pewnie Stano powiedział, to tak jest xD

  • Odpowiedz
@grucki: Nie będę #!$%@?ł bo mam prawo pisać. Naucz się trochę kultury bo w internecie też się to przydaje wiem że pewnie twój świat kończy się na tym jak żule biją się nawzajem na żywo ale nie przenoś odzywek do zewnętrznego świata
  • Odpowiedz
@Kaann: gościu napisałem swoją opinie a ty wyjechałeś z magicalem bo nie masz żadnych argumentów. Gdybyś ty miał kulturę i wiedze to byś mi napisał merytoryczną odpowiedz. Jak widze że jedynym twoim argumentem jest atak ad personam to nie pozostaje nic innego jak napisac żebys #!$%@?ł ale nawet tego nie rozumiesz
  • Odpowiedz
Dać prowadzić bolid gościowi który ma poważny niedowład w ręce to mocno nieodpowiedzialne.


@grucki: No i ten "gość z niedowładem" pokonał wszystkich kierowców w swojej serii rajdowej, zostając MISTRZEM ŚWIATA WRC2.

Tam jakoś nie było to nieodpowiedzialne, a rajdy są o wiele trudniejsze fizycznie dla "jednorękich" niż F1, bo zmiana wysokości, faktury podłoża itd. są nieporównywalne do jazdy po płaskim torze.
  • Odpowiedz