Wpis z mikrobloga

Jeżu przesłodki, jeszcze łapki mi się trzęsą, ale czym prędzej chcę podziękować mojej parze!
@WWWWwwwww nawet nie wiesz ile radości mi sprawiłeś tego wieczoru! () DZIĘ-KU-JĘ! Od rana tupałam nóżkami, bo paczka w doręczeniu, a cały dzień ni huhu listonosza. Z moim pechem to już się bałam, że coś nie halo, ale do rzeczy. Będzie długo i żadnego tl;dr, bo się nie da po prostu. No nie da.

Jejciu, jejciu. Nawet nie wiem jak zacząć. Byłam przygotowana na 2kg cebuli, nawet układałam w głowie plan jak ją spożytkuję (zupa cebulowa rulez). A tu takie CUDA!

Przecudowny, odręcznie napisany list, który czytałam z mega uśmiechem na twarzy i #czujedobrzeczlowiek mocno.


A teraz po kolei, gdyż @WWWWwwwww ma niesamowity talent i nawet nie wiem co mam tu napisać, żeby go docenić. Słaba żem w pisaniu, umysł ścisły here, ale spróbujmy.

Co to się stało to ja nawet nie. Mega lubię zegarki, nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez zegarka. Ostatnio myślałam o takim drewnianym, więc to chyba latające jednorożce rzygające brokatem dobrały mi parę. O takiej podkładce pod kubek też marzyłam! Zakładka do książki jest prześwietna, nie umoczę teraz żadnego egzemplarza w wannie. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności i zdolności! No sztos. ()

Możecie mi również wszyscy zazdrościć prawilnej deseczki do krojenia, już niedługo przejmuję razem z nią tag #gotujzwykopem. A no i Mirki, pietruszka jest już passé w tym sezonie, marchewki górą! Dziękuję bardzo za uszanowanie tego, że nie mogę jeść słodkości. Kubek też jest super. Masz rację, ciut creepy, ale dla mnie idealny! :D A mandarynki najlepsze jakie jadłam w tym sezonie, zeżarłam pisząc te wypociny.

Do tego możesz ufać swojej intuicji, czy tam z jakich nadprzyrodzonych zdolności korzystałeś, bo uwielbiam białe herbaty Irvinga, a z kolei granat i marakuja to moje ulubione owoce (no zaraz obok truskawek :D). Plan na dzisiejszy wieczór: wanna + książka + herbata + świeczki. #najlepiej

Miraski jak nie macie pomysłu na prezent na święta, obczajcie twórczość @WWWWwwwww. Przemega drewniane rzeczy! ()

Ech, jakby mógł to pewnie teraz sypałby się brokat na mnie, tak jestem przeszczęśliwa! Nadal nie mogę się ogarnąć, pisząc to uskuteczniam podskoki. Wesołych Świąt Mirko i oby każdy z Was miał taką radochę z listu i z paczki!
Moja pierwsza edycjo #wykopoczta, zapamiętam Cię na długo!
bess9 - Jeżu przesłodki, jeszcze łapki mi się trzęsą, ale czym prędzej chcę podziękow...

źródło: comment_h6AZrkvQpcaufda4wgb9YODhClqyQYjX.jpg

Pobierz
  • 2
@bess9: kurde, fajnie tak po ciężkim dniu usiąść i przeczytać takie rzeczy (ʘʘ)
bałem się bardzo, że nie przyłożyłem się wystarczająco do tej paczki, więc mi trochę ulżyło :)