Wpis z mikrobloga

Mam i ja! Paczuszka od @BySpeedy dotarła do mnie na szczęście w całości, a miało się co potłuc ;)
@BySpeedy, z zawartością paczki trafiłeś idealnie (no może bez tego gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), chociaż nie znalazłem tam jarania ( ͡° ʖ̯ ͡°) (chyba że gdzieś schowałeś - to daj info).
Generalnie paczka wypełniona jest rzeczami związanymi z Holandią, w której autor paczki mieszka. Nigdy w Holandii nie byłem, ale znam kogoś kto zna kogoś kto słyszał o kimś kto tam był (a tak serio to nie, ale mój różowy pasek był jakiś czas temu w Belgii i w Holandii) i niektóre z tych rzeczy kompletnie jej przypomniały o tamtych rejonach - więc ona również jest szczęśliwa z tej paczki.
Niesamowicie się cieszę że poznam smaki Holandii - które przecież są częścią kultury tego regionu, a dzięki książce sporo sobie doczytam. Myślę, że będę musiał kiedyś przyjechać do Holandii i wtedy chętnie bym Ciebie @BySpeedy odwiedził :)
Dziękuję również za 5 piw - w ostatnim czasie interesuję się troszkę bardziej innymi piwami niż koncernowymi i polskimi, więc to również jest strzał w 10! Obecnie najbardziej smakują mi czeskie piwa, ale może holenderskie je pobiją :)
Słodkości - kto ich nie lubi? Ja w szczególności je uwielbiam, a że lubię regionalne specjały również jest to dla mnie niesamowitą przygodą.
Kubek zabierze mi moja dziewczyna - już się z tym zapowiedziała i uświadomiła mi że to genialna rzecz - w połączeniu z tymi ciasteczkami do podgrzewania. Kawa jednak zostanie dla mnie - uwielbiam napić się świeżo zmielonej kawy z ekspresu, więc wybór kawy ziarnistej był idealny.

Podsumowując - dziękuję Ci @BySpeedy za sprawienie, że mój pierwszy (i na pewno nie ostatni) udział w wykopoczcie był niesamowitym przeżyciem! Dank u well!
#wykopaczka #wykopoczta #najlepszawykopaczka
dobry_programista - Mam i ja! Paczuszka od @BySpeedy dotarła do mnie na szczęście w c...

źródło: comment_ttbF4VYNWpZ5QLn215kWgVZNtLhYeXbS.jpg

Pobierz
  • 8