Wpis z mikrobloga

@kibik21: Zaraz mnie zjedzą, ale jeżeli chodzi o jakość wykonania to do MacBooków powinieneś porównywać komputery klasy Dell XPS, Lenovo ThinkPad X1 lub HP EliteBook. Reszta jest daleko w tyle. Jeżeli przyjmiemy takie założenie to cenowo to zaczyna wyglądać podobnie i wtedy zaczynasz się zastanawiać czy potrzebujesz macOS czy Windowsa bardziej.
@nalej_mi_zupy: najbardziej mi zależy na tym, zeby ten laptop dosyc sprawnie i szybko działał, bo główne przeznaczenie to internet. Sam przeszedłem z androida na ios o jestem mega zadowolony, dlatego tez zastanawiam sie odnośnie laptopa.
@kibik21: Mam MBP z 2013 roku i nie widzę na razie powodów, żeby wymieniać. Bateria trzyma ponad 5 godzin. Zapomniałem co to reinstalacja systemu, uptime komputera to czasami ponad 30 dni (zamykam klapę i tyle). Jasne, że nowe PC-ty na W10 też potrafią takie sztuczki, ale często im się zdarza, że właśnie zrobią restart wymuszony aktualizacjami, albo nagle przestają wykrywać pendriva, którego znają od lat i potrzebujesz restartu. Do tego tańsze