Wpis z mikrobloga

1. Zrób 340 zł ze 160 zł (kurs ako ledwo 2)
2. Dodaj OMYŁKOWO jedno zero, że niby ze 160 zrobiłeś 3400 zł
3. Napisz w komentarzu, że PRZEZ PRZYPADEK się pomyliłeś i już nie możesz edytować xD
4. 800 naiwniaków co myśli, że złapalo byka za rogi i znalazło kurę znoszącą złote jaja xD
5. Profit?? XDD

#bukmacherka #gasquet
kicjow - 1. Zrób 340 zł ze 160 zł (kurs ako ledwo 2)
2. Dodaj OMYŁKOWO jedno zero, że...

źródło: comment_Xn6MEGT2DrOS95cbJVAvVCnZsUSkNZyZ.jpg

Pobierz
  • 12
@kicjow

Zrób 340 zł ze 160 zł (kurs ako ledwo 2)


500 z 160 czyli na czysto 340, przy stawce z jednym zerem, przy dwóch wyszloby 3340. Kurs AKO ledwo 2,00? Widzę, że masz pojęcie o tym skoro wyśmiewasz takie AKO, nie będę sponsorował bukmachera i grał za 2 zł AKO 747574665 licząc na cud.

Dodaj OMYŁKOWO jedno zero, że niby ze 160 zrobiłeś 3400 zł


Z komentarzy wszystko wynika. Wykop nie
@Gasquet: wyśmiewam fakt, że weszły Ci 2/3 kupony i już zapraszasz pół mirko do inwestycji bo taki zajebisty z Ciebie typer xD pograj pół roku, zrób podsumowanie i wtedy cokolwiek pisz a nie po paru kuponikach
@kicjow

Każdy ma swoj rozum, nikogo nie zapraszam tylko zachęcam do obserwowania. Pół mirko samo uznało, że warto mnie obserwować, czas wszystko zweryfikuje, ale ból dupy zawsze ktoś będzie miał bo bukmacherka to hazard, bo bitcoin to ściema, bo ogólnie biznes to wielkie okradanie.
@kicjow

Za to Ty musiałeś juz mi dowalić i zasugerować celową pomyłkę, a mi zwyczajnie szkoda juz było kasowac wpis, który szybko wbił się w gorące, a edytować juz nie mogłem. Jeśli ktoś nie czyta komentarze i po jednym wpisie zamierza stawiać dom na to co ja prognozuje to nie chce mieć z nim nic do czynienia i sam sobie jest winny. Zrobię FAQ aby nie było inby bo skala tego jak