Wpis z mikrobloga

Mirki czy to ze mną jest coś nie tak?

Mam dość zamożną siostrę i jej męża którzy "narzucają" całej rodzinie kupowanie drogich prezentów. Ich dzieciaki mają wszystko przez co ja jako wujek muszę kupić coś za pare stów, żeby dziecko w ogóle na to spojrzało i zechciało się pobawić przez 30 sekund. Do tego dochodzą urodziny które są zaraz po świętach i mam je ja, mąż i jedno z dzieci. Już pal licho, że muszę przekładać własną imprezę ze znajomymi, żeby być na urodzinach dziecka i ojca które wyglądają lepiej niż niejedne wesele. Ale przez 2 tygodnie będę musiał wydać jakieś chore pieniądze na same prezenty co mnie boli tym bardziej, że miałem plany na wydatki w 2018, chciałem sobie odłożyć na nowy samochód, ale nie lepiej kupić zabawkę która po tygodniu się znudzi. Sam nie zarabiam jakoś specjalnie mało, ale wydawanie prawie połowy wypłaty mi się nie widzi. Oczywiście powiedziałem, że nic nie chcę i że mi nie pasuje to, że muszę tyle wydawać. I oczywiście każdy ma moje zdanie w dupie i hehe coś kupisz

#zalesie #swieta
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiedys_Mialem_Fejm nie wiem ile dziecko ma lat, ale są jakieś interaktywne zabawki po 30, 40 Euro tylko trzeba poszukać. Dla szwagra możesz butelkę alkoholu whisky, rum kupic na urodziny i nie za parę stów, ale też nie najtańsza. Na święta jako rodzeństwo sobie nic nie kupujcie bo jesteście dorośli, tylko dla dzieci i rodziców.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm pewnie w #!$%@? koloryzujesz i twoja bogatsza rodzinka wcale nie wymaga drogich prezentów tylko twoja biedacka mentalność "hurr durr siostra bogata taka i jeszcze mam prezenty kupować, wywyzsza się " także ja nie lykam twojej historii
  • Odpowiedz
@benzdriver Jezu masz problem. Kup w takim razie prezent, który będzie odpowiadał Twojemu budżetowi i tyle. Nie spodoba się to trudno. Piszesz ze co roku im to mówisz, jednakże dalej zgadzasz się na ich "warunki".
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm mam mega podobna sytuację u siebie. siostra z mezem maja kupe hajsu i dwie dziewczynki, gdzie obydwie urodzone w lutym. Nie dosyc ze święta, to zaraz luty, gdzie dzieciaki maja urodziny, jeszcze do tego moj brat ma urodziny i jakby jeszcze bylo malo w lutym urodziny mam ja i moj niebieski :D w tym roku juz sis dzwonila pytać o prezenty, powiedzialam ze kupilam dzieciakom po lalce barbie, bo byla
  • Odpowiedz
ale po jakiego ch... wydawać na jakiegoś gówniarza dużo pieniędzy? Dzieci mają to do siebie, że rosną i wszystkie rzeczy jakie mają, przydają im się tylko na chwilę.
  • Odpowiedz