Wpis z mikrobloga

@futroznorek: ja biorę od 3 lat i nie jestem uzalezniony ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio to brałem przez 3 miesiące połówki i zostawiłem bez problemu, teraz mam kilka opakowań na zapas i nie dotykam już od ponad roku. Uzależniają mocno silne dawki, ale takie 3mg to bardzo subtelne działanie
  • Odpowiedz
@melisaa94: weź persen albo jakieś ziołowe tabletki nasenne 99% pomogą. Ale to jest plaster a nie rozwiązanie problemu. Pomysl czemu nie możesz zasnąć. Kładziesz się i masz mind-spin? Czy nie czujesz się zmęczona.
  • Odpowiedz
@melisaa94: uuuu to faktycznie nie wracaj do tego. Może jakaś joga, medytacja czy inny rozluźniający głos mówiący jak się rozluźnić
  • Odpowiedz
@melisaa94 Głęboko oddychaj i myśl o miejscu,w którym chciałabyś się znaleźć. Przeważnie mi to pomaga w szybkim zaśnięciu. Choć zdarza się,że wierce się z boku na bok jakąś godzinę.Do tego po cichu włączam sobie radio.
  • Odpowiedz
@melisaa94 ja od kilku lat tak mam, że jak się kładę to nagle całe zmęczenie znika. Ogólnie zasypiam dopiero po godzinie i czasem zdarzy się, że trwa to pół godziny. Brałem jakieś tabelki na sen, ale jakoś nie działają na mnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@melisaa94: najlepszy sposób na zasypianie jaki znam to przestać myśleć. Na początku nie jest łatwo, ale z czasem idzie dojść do wprawy i zasypianie to max 10 minut. U mnie działa świetnie. Jeśli czytasz ten wpis 10+ min po publikacji to ja już śpię :)
  • Odpowiedz