Wpis z mikrobloga

Mirasy, wróciłem z #filipiny, było cudownie i w moim rankingu miejsc na urlop w umieszczam je na 1 miejscu.
Piekne widoki, góry, wulkany, lasy tropikalne, błekitna woda i białe plaże ale i przemili, otwarci ludzie, ale nienachalni sprzedawcy i przystepne ceny.

Wszyscy straszyli mnie, ze Manila to gówno i slumsy i nie jedz tam. Ja nie jestem backpackerem wiec dla mnie bylo zajebiscie. Jedzenie z calego swiata, Bonifacio Global City wyglada niczym Dubaj.

Boracay, mówili nie jedz tam bo komercja i tłok na plaży. Tłoku na plaży nie ma jesli jedziesz do hotelu z plaza prywatna ( ) A poza tym miejsce w ktorym jest wszystko, imprezy, jedzenie, hotele, pola golfowe, sporty wodne.

Polecam z calego serca, bylem w wielu miejscach tropikalnych na swiecie, ale Filipiny sa zdecydowanie na 1 miejscu.
#podroze #podrozujzwykopem #dentkanaemigracji
Dentka7 - Mirasy, wróciłem z #filipiny, było cudownie i w moim rankingu miejsc na url...

źródło: comment_Tr4c2biqjK7Sl71Iwq5HyWnWQDCyUltj.jpg

Pobierz
  • 3
@Dentka7: A mnie tam proszę Pana Filipiny rozczarowały. Podczas mojej półrocznej podróży spędziłem tam miesiąc i jakoś nie pokochałem tego miejsca. Brak lokalnej kultury, straszne lokalne jedzenie, dużo patologi, jedynie piękne plaże, tak to ostatnie na pewno to ogromna zaleta tego kraju.
W moim prywatnym rankingu ( na zwiedzone ze 40 krajów) to Filipiny wypadają na pewno poza pierwszą 10kę.