Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie polecam Binance -

Binance to pierwsza giełda której nie polecam z całego serduszka. Chinole grają w #!$%@? ostro, zaczynam przez moment myśleć że oni nie mają nawet tych IOTów którymi tam się nie handluje, i tylko robią wszystkich traderów w #!$%@?.

No bo zobaczcie - od 3 dni, IOTy nie są możliwe do wypłat. Masz dwa bitcoiny limitu na 24h wypłat, spoko. Wysyłam im zdjęcie z dowodem osobistym, odrzucone. Wysyłam im zdjęcie z paszportem, odrzucone. Support po dwóch dniach odpisuje mi łamanym angielskim że proszą o cierpliwość z wypłatami. Przez cały poranek, od 8 do 11:30, nie dało się nawet sprzedać kryptowalut, bo wyskakiwało, że nie mam środków na koncie (???). Pierwsza giełda mnie tak zrobiła w #!$%@?, nie polecam, bitfinex i bitrex przy tym to złoto, przy tym bitbay który blokuje wypłaty kryptowalut na godzine lub ma zaplanowaną przerwe techniczną to pikuś.

wszystkim IOTowcom, polecam bitfinex. Przynajmniej działa.

#kryptowaluty #iota #binance
  • 8
  • Odpowiedz
@multiwitamina W tym, że ta giełda przez cały poranek była w zasadzie niedostępna, i dopiero po 3 godzinach męczenia się z nią udało mi się to zrobić, przy czym dalej nie moge wypłacić całości bo ich pier*olona weryfikacja dwa razy odrzuciła moje podanie, więc musze u nich do 23 trzymać moje bitcoiny, bo mają debilny limit wypłacania 2 btc dziennie bez weryfikacji. Poczytaj sobie /r/binance, żeby zobaczyć co tam sie odwala.qq
  • Odpowiedz
@fifek90 powyżej dwóch bitków dziennie, na dodatek problem polega w tym, że te #!$%@? odrzuciły mi dwie weryfikacje, bez w zasadzie żadnego logicznego powodu, bo wysłałem im wszystko jak trzeba. polecam /r/binance, poczytać jakie jaja się tam dzieją. Nigdy więcej na tamtą giełde nie wróce, żaden arbitraż nie jest wart dwudniowej nerwicy.
  • Odpowiedz
@Viraciael: ok. Ja za to miałem na samym początku bardzo duże problemy z bitfinexem i w końcu po apogeum frustracji otworzyłem binance. Bitfinex w ogóle nie generował mi nawet adresów na żadnym kompie, na żadnej przeglądarce.
  • Odpowiedz
@Viraciael: Serio miałeś takie problemy z binance? ja jestem zachwycony, mi nigdy nie lagowało... jedyne co mnie wkurza, to że apka mobilna ma czasem bugi jakieś, ale w cliencie webowym wszystko śmiga jak trzeba. Wręcz jestem zachwycony tą giełdą, bardzo niskie fee, olbrzymi wolumen, pełno altów - raj.
  • Odpowiedz