Wpis z mikrobloga

@Viraciael od wczoraj probuje kupic ta pieprzona iota. wczoraj nie zaksiegowali przelewu, ktory zlecilem dla kantoru, a dzisiaj od 9 godziny czekam az na koncie pojawia mi sie eth.
@KingBak: dwie piękne weryfikacje mojej mordy odrzucone, z 4 bitcoinów co tam wrzuciłem, wypłaciłem dopiero 2, order book jest zamrożony, próbuje od dzisiaj rana sprzedać monero z wczoraj i cały czas wywala mi "insufficient funds", strona pada co godzine od 2 dni, chociaż ty nie marnuj sobie nerwów i życia i wypłac wszystko na bitfinexa póki masz okazje, chyba że już nie masz to tylko wypłać wszystko jak szybko tylko możesz.
@Viraciael ale na bitfinexa tez narzekajo z tego co czytam. narazie nic nie moge, bo dalej na koncie eth stan 0,0. a jesli juz dojda i bede mogl kupic te iota, pozniej sprzedam za btc i btc wytransferuje na inna gielde to myslisz ze beda problemy?
@KingBak nie wiem o jakich kwotach mówisz, mam nadzieje że masz mniej niż 2 btc u nich, generalnie powiem ci tylko tyle, że jeżeli ci dojdzie, to #!$%@? najszybciej jak możesz. Żadna giełda mnie tak nie wyruchała jak binance, bitfinex przynajmniej działa, a na binance od rana mam ~5000zł straty, przez to że na 2h mi zablokowali saldo i możliwość handlowania.