Wpis z mikrobloga

Przypominam moj wpis sprzed 3 miesiecy...
https://www.wykop.pl/wpis/26049655/najprostsza-dlugoletnia-strategia-ktora-realizuje-/

Najprostsza, dlugoletnia strategia, ktora realizuje nieco ponad 3 lata:

- Regularnie co miesiac, przy wyplacie, kupuje za 100-200zl BTC, nie patrze na kurs, po prostu biore.

- Przy premiach w pracy lub gdy pojawia sie nieco wiecej niepotrzbnej gotowki, dorzucam kolejne pare stowek do puli.

- W ogole nie biore pod uwage sprzedazy, wlasciwie w ogole nie zajmuje sie kursem, nie trace na to cennego czasu.

- Gdy znajomi panikuja, ja mam to w dupie, przyswieca mi jedna idea: "i tak w koncu pojdzie w gore".

I tak od 3 lat. Zainwestowalem lacznie ok. 8k PLN. Co najwazniejsze - nie zarabiam bardzo duzo, nie stac mnie na jedna, duza inwestycje. Powoli, systematycznie dorzucam do poli. Kazdemu, kto chce oszczedzic sobie nerwow i nie ma na to czasu, ale jednoczesnie nie chce przegapic okazji, polecam taka strategie. Najwazniejsze to uzywac pieniedzy, ktorych nie potrzebujecie w danym okresie.

Moje dzisiejsze BTC warte jest nieco ponad 50k PLN. Ale nie wyplacam i predko sie na to nie zanosi.


#bitcoin

Nie, ciagle nie wyplacam ;).
  • 6
@SmiesznyKrolik: Szanuje, ja chciałem spróbować zrobić arbitraż wczoraj i przelewy i cała reszta zajęły tyle że dopiero za jakieś 40 minut kupię btc (ʘʘ) w efekcie sprzedałem za 40700 a kupię za 44500 :> jak nie więcej. W plecy nie jestem i tak, ale nauczkę wyciągnąłem
@SmiesznyKrolik z tego miejsca dziękuję za Twój post. 3 miesiące temu przeczytałem Twój sposób i zacząłem robić dokładnie to samo, co miesiąc w ramach przypływu gotówki kupuję btc za małe kwoty. Obserwuje rynek oraz kurs (może raz na dzień), i potem jak przychodzi plus minus dzień w którym miałbym kupić (minimum miesiąc oczekiwania po ostatnim zakupie) wybieram moment kiedy akurat trochę spadnie. Również polecam
Co najwazniejsze - nie zarabiam bardzo duzo, nie stac mnie na jedna, duza inwestycje.


@SmiesznyKrolik: a tutaj pisałeś:

Jako koder zarabiam tu niecale 4000 euro miesiecznie (nie-kontrakt) i wynajmuje bardzo fajne mieszkanie za mniej niz 800 euro, ciezko narzekac ( ͡° ͜ʖ ͡°).


?( _)