Wpis z mikrobloga

Co za dziwna usługa. Wcześniej ponad tydzień czekałem na paczkomat, przesyłka leżała tydzień w oddziale w Poznaniu nie miał kto włożyć do paczkomatu, no możliwe że paczkomat był zapchany. Teraz czekam na mini paczkę od 01.12 jest już w Poznaniu.

Aktualny status

01.12.2017, 06:54

Przyjęta w oddziale InPost - POZNAŃ

Przesyłka trafiła do oddziału InPost, skąd wkrótce wyruszy w dalszą drogę.

Od 6 dni nic się nie dzieje.

Po prostu mają gdzieś należyte wykonanie usługi. Za PRL Poczta Polska lepiej działała nawet dla przesyłek międzynarodowych. Co za żenada, nigdy więcej tej usługi, 7zł za nic, a polecony na poczcie 3.50 i dawno już listonosz dostarczył. Raczej sprzedający dostanie nie zasłużony wielki negatyw, bo to on odpowiada za usługę, jako sprzedawca nie powinien tego oferować. Allegro powinno wprowadzić możliwość wystawiania negatywów kurierowi, to by bardziej postarali się aby ich in-post działał normalnie, a tak obrywa się jedynie sprzedawcom.

#inpost
  • 2
Z pocztą różnie bywa, ale usługa tania, zazwyczaj poczta dostarcza u mnie w 3 dni. Co do In-post za tą cenę to spodziewał bym się czegoś na poziomie. Strasznie popsuli się w ostatnim półroczu, wcześniej pacz komaty działały w miarę czasami zdarzało się 4 dni oczekiwania. Teraz kolejne przesyłki to 2 tygodnie norma, nie pierwszy taki mój przypadek, nie wiem za co tutaj się płaci taką cenę. Z jednej strony na urodziny