Wpis z mikrobloga

Wygrałem tegoroczną edycję Wykopoczty. Handlujcie z tym. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Otrzymałem właśnie paczkę od @vg24_pl Nie spodziewałem się, że przygotowana paczka będzie taka świetna.
Nigdy nic nie wygrałem, przedostatnia wykopoczta była nietrafiona. To co otrzymałem dzisiaj, mogę opisać jako totalna masakracja.

Paczka jest tak dobrze do mnie dopasowana, że nie wiem czy grać, czytać, oglądać a może szukać kasety magnetofonowej aby posłuchać ścieżkę z gry ;)

W mojej zajebistej paczce znalazłem:
- Komiksy Jakuba K. Dębskiego, "Ostatni Serwer" z dedykacją autora i "Czyjś tata". Jutro zabieram komiksy do pracy, pochwalę się swoim nabytkiem. Towarzystwo IT, będziemy się dobrze bawić:)
- Moje ulubione Wedlowskie ptasie mleczko o smaku Karmelowym... mniam... już zjedzone z pomocą mojego różowegopaska.
- Kubek z motywem z gry Hollow. Dobrze się składa, kubka w nowej pracy nie posiadam. Teraz będę mógł dumnie paradować z własnym kubkiem.
- Smyczkę XBOX One X. Fajna smyczka, będę nosił z identyfikatorem.
- Grę Torment: Tides of numenera na jedyną prawilną platformę do gier XBOX One na równi z #gloriouspcgamingmasterrace. Nie muszę chyba wspominać, że razem z grą otrzymałem piękną figurkę z breloczkiem na klucze.
- Grę Nighthaw-X3000 na PC gdzie wcielę się już jutro w rolę Jamesa Pileckiego, pilota do zadań specjalnych. W zestawie znalazłem soundtrack na taśmie magnetofonowej.

Dodatkowo redakcja @vg24_pl wraz z naczelnym @top_czipsy, przez kolejne sześć miesięcy, co dwa tygodnie, w prywatnej wiadomości na wykopie będzie przesyłała do mnie klucz Steam. Czy to nie jest piękne? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jednak w moim sercu pozostała pewna pustka, gdzie jest do cholery zdjęcie Magdy? Mam nadzieje, że redakcja zrekompensuje się i każdy z 8 redaktorów prześle w prywatnej wiadomości inne zdjęcie Magdy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Piękna paczka, dziękuję za napracowanie. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Obiecuję śledzić Wasz mały (jeszcze) portal.

Dziękuję!!!

P.S. Więcej zdjęć w komentarzach.

#wykopoczta
#wykopaczka
#chwalesie
##!$%@?
  • 12