Wpis z mikrobloga

  • 35
Mirki właśnie ktoś mi zachaczyl o auto i uciekł , byłem w sklepie i wiem tyle że biały mercedes SUV prawdopodobnie glc /gls. Jakby ktoś kojarzył takiego z okolicy osiedla pienista to byłbym wdzięczny za cynk, ma wyrwane listwy nadkola od strony pasażera...
A tydzień temu odebrałem auto z serwisu po tym jak też ktoś we mnie wcelował... Ehhh
#motoryzacja #lodz
Maldo - Mirki właśnie ktoś mi zachaczyl o auto i uciekł , byłem w sklepie i wiem tyle...

źródło: comment_eJ5FGABWTimaZMODaRRBA77Tjy2cNH9Q.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@tRNA jedyna szansa że to auto jakoś się znajdzie... Niby jest monitoring na każdym skrzyżowaniu ze światłami ale komus musiałoby by się chcieć...
  • Odpowiedz
@Maldo: Przerabiałem to niestety, za dwa tygodnie dostaniesz pismo od bagiet o umorzeniu z powodu niewykrycia sprawcy ( ͡° ʖ̯ ͡°) porozglądaj się, może gdzieś stoi zaparkowane auto z kamerką i może coś się nagrało. Monitoring ze skrzyżowań (w moim przypadku) nic nie dał - założę się, że nawet go nikt nie przeglądał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@size jestem tego świadom że nikt nie przejzy miejskiego monitoringu... pewnie znowu pójdzie z AC... I płac potem zwyżki za AC przez takich idiotow, już drugi raz
  • Odpowiedz
@Maldo: to zanim zgłosisz szkodę z AC, policz sobie wysokość składki z uwzględnieniem tej szkody. Czasem wychodzi, że lepiej naprawiać samemu - wiem, że absurd, ale tak to teraz z ubezpieczeniami jest :/ Taka zwyżka może się ciągnąć za Tobą nawet ze 3 lata (zależy od TU).
  • Odpowiedz
@Maldo: Jedz na serwis merca (dużo ich nie masz) i zobacz czy tam pani nie przywiozła do naprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie będą chcieli gadać to powiedz że byłeś umówiony z rzeczoznawca w sprawie obcierki z tej i z tej strony, tak i taki mercedes xD
  • Odpowiedz