Wpis z mikrobloga

@kwasnydeszcz: to prawda jest mnóstwo redpillowych stulejarzy tylko tez spora cześć miała takie a nie inne doświadczenia i trafiła na takie a nie inne kobiety. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo sam dostałem od paru kobiet kopa w dupę i przez pewien czas bylem przez to bardzo zgorzkniały w stosunku do płci przeciwnej.

redpill to bardziej uzmysłowienie facetom ze mityczna obiecana miłość od urodzenia, wmawiana przez filmy, internet etc to
  • Odpowiedz
spora cześć miała takie a nie inne doświadczenia i trafiła na takie a nie inne kobiety.


@vckm: i co z tego? też mam różne niefajne doświadczenia, ale nie piszę kilometrowych wysrywów o tym, żeby nie ufać mężczyznom, bo nie potrafią kochać, manipulują i chcą mojej zguby - a takie rzeczy smarują fani redpilla
  • Odpowiedz
tylko tez spora cześć miała takie a nie inne doświadczenia i trafiła na takie a nie inne kobiety


@vckm: to ja też powinnam teraz palić wszystkich mężczyzn, bo jeden mnie wyjątkowo źle potraktował xD Zamiast wyciągnąć wnioski ze swojego zachowania i nie trafić znowu na taką laskę, to oni to rozpamiętują i piszą takie a nie inne rzeczy w Internecie
  • Odpowiedz
spora cześć miała takie a nie inne doświadczenia i trafiła na takie a nie inne kobiety


@vckm Ja też miałem. Przynajmniej wiem, żeby od Karyn trzymać się z dala, im dalej tym lepiej. Ale nie uogólniam na całą płeć, bo ludzie są różni.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Nie piszesz wysrywow i mam Cie przez to bardziej szanowac niz stuleje? xD Czy co bo nie wiem o co chodzi?

Nie mierz innych swoja miara mała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko zależy od punktu widzenia. Bol dupisz o jakieś głośne i głupie jednostki na portalu słynącego ze stulejarstwa i negatywnych wypowiedzi.

@Konkol: nie o to w tym chodzi. Piszac

wyciągnąć wnioski ze swojego zachowania
  • Odpowiedz
@Kynareth: @kwasnydeszcz: najlepszy jest subreddit mgtow czyli men going their own way. Tak zajebiście idą własną ścieżką, że wszystkie posty to hejt albo żale na kobiety. Jeśli tak wygląda męska niezależność to beka mocno.
  • Odpowiedz