Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.
Wczoraj neistety nie zdążyłem udostępnić wyników ostatniego #rozdajo z kategorii #epapierosy, #liquidy, #idym (https://www.wykop.pl/wpis/28320815/witam-wszystkich-swieta-zblizaja-sie-wielkimi-krok/).

Wylosowałem 8 identyfikatorów, do których pójdzie mikołajkowa paczka :)

Zwycięzcy to @nexif, @Bialy_Mis, @Haradrim, @Vaim_Pacajev, @kowalik, @stworek_potworek_pokaze_jezorek, @PrawieJakBordo oraz @MatexN ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Proszę zwycięzców o potwierdzenie adresów, które są przypisane do nich pod identyfikatorami zamówień, w razie zmiany proszę o szybką informację (bo dzisiaj paczki będą wysyłane :)).

Tak przy okazji odbiegając od tematu zaktualizowałem ilości baz na stronie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pozdrawiam i miłego dnia
  • 17
  • Odpowiedz
@Idym: pomyślałem ostatnio o fajnej opcji którą moglibyście dodać na stronie. Po zamówieniu dać możliwość dodania jakiejś notatki przy każdym produkcie (np liquidzie) tak aby wyświetlała się jak wejdziemy w dany towar (lub chodziaż w panelu użytkownika). Zamówiłem 13 różnych liquidów, jedne lepsze, drugie gorsze i na bank nie będę pamiętał, który był fajny a który słaby przy następnym zamówieniu.
  • Odpowiedz
Uwaga uwaga, mam nadzieję, że wszyscy śledzą #idym :) paczki mikołajkowe zostały wysłane, mam nadzieję, że nie będę potem dostawał informacji "eeee mój adres jednak się zmienił" :P
  • Odpowiedz