Wpis z mikrobloga

Ludzie z tagów patologicznych na Wykopie to jest jakaś intelektualna hołota. Brak mi przymiotników, aby was opisać. Prawdą z pewnością jest, że odeszli stąd ludzie, którzy mieli cokolwiek do powiedzenia, a zostali tylko wykolejeńcy z wypalonymi szarymi komórkami, tak to wygląda. Jakakolwiek inna wartość znajduje się na innych tagach, to nie żadna nowość oczywiście, ale w tym momencie poziom tutaj jest zbliżony do komentarzy na Youtube, a poziom z czatów prawdopodobnie wkrótce także zostanie osiągnięty. Banda idiotów bez własnego zdania. Wczoraj jeszcze Rafonix był be (i słusznie), a dzisiaj to Łukasz jest be (bo według waszych tępych, zakutych łbów cwaniakował, m.in. przez to, że mówił JR itd.) No przecież to jest jakaś żenada, znalazła się gromada prawilnych chłopaczyn spod bloku, według których dzieciak powinien być bity w rewanżu za błędy brata. Zawsze wydawało mi się, że Wykop nawet na tym tagu jako tako trzyma poziom, ale teraz to już jest na równi ze swoimi patologicznymi streamerami. Bo jak inaczej można to określić, gdy według tutejszej hołoty najlepszymi streamerami są Byskrzat czy Gural. Zaraz pewnie zostanę wyzwany od agentów Tucznika, ale od razu informuję, że ci streamerzy to jest dla mnie jeszcze większe dno niż wy. Oglądanie tych streamów patologicznych i cała otoczka to było ciekawe doświadczenie, ale czas #!$%@?ć, bo poziom patoli i ogólnej żenady zaczął przerastać. Do kogo ja to piszę zresztą... przecież głupi ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że są głupi. Dalej się łudźcie, że jesteście jakąś siłą, a jedyne co możecie, to popsioczyć tutaj na swoich idoli i ich wrogów, bo żeby cokolwiek zdziałać, to trzeba użyć mózgu, którego nie macie. No, chyba że znajdzie się jakaś jedna w miarę ogarnięta osoba, skonstruuje coś, a Wy na zasadzie kopiuj-wklej coś zrobicie - o, do tego się nadajecie, idioci. Dalej pochwalajcie tak zwierzęce zachowania jak pobicia i - co gorsza - publikowanie tego przez gwiazdy youtube'owe (Rafonix) z zasięgiem kilkusettysięcznym (w większości dzieci), a będziemy mieć za kilka lat wspaniałą Polskę, o jakiej marzyliśmy.
#patostreamy #danielmagical #rafonix
  • 42
Tak jak napisałem - debile sobie nie zdadzą nigdy sprawy, że są debilami. Tak samo Tucznik nie zdaje sobie sprawy ze swojego idiotyzmu i brnie w kolejen głupoty. I może to i dobrze, żyje się lżej.

@Pebro: Chłopie, to nie jest wymiana zdań na tematy polityczne, ekonomiczne, piłki nożnej itd. Jeśli ktoś jest za stosowaniem przemocy, to znaczy, że należy go zaliczyć do grona zwierząt i bydląt. A ktoś, kto to
@Grbmytu: wszyscy są be.
Rafonix pokazał ten filmik, ale Łukasz i tak pewnie parę razy zarobił w #!$%@?, ale czy dzięki Rafonixowi? No chyba nie ( ͡º ͜ʖ͡º), jego własny brat go na to skazał przez robienie pato strimow z urzędniczej. Logika ludzi będących za Danielem jest całkowicie na jego poziomie. Dla Daniela liczy się wyłącznie hajs, sprzedał swoją prywatność i swoją rodzinę za pieniądze, niech
@psjkb: #!$%@?, człowieku, czy ty nie rozumiesz, że ja gardzę Tucznikiem i uważam, że w dużej części jest winien tej sytuacji, a już na pewno #!$%@? rodziny? Jestem po prostu przeciwny zwierzęcym zachowaniom, a już tym bardziej przyklaskiwaniu im. I żałosne też jest takie określanie "parę razy zarobił w #!$%@?ę". Chłopie, bądźmy poważni. Jeśli takie zachowania nam spowszednieją, to będzie ciekawie - i coraz grubiej, co niektórych ucieszy. Ciekawa przyszłość nas
@Grbmytu: Magical swoimi transmisjami wpędził brata do bidula. Zamiast kazać mu chodzić do szkoły (pilnować tego), opłacić porządne korepetycje (przypominam, że uczyła go Agnieszka), ograniczyć ilość czasu spędzanego przed CS to Tucznik miał #!$%@?, a brat otrzymując takie wzorce stał się pewnym siebie, wyszczekanym gówniarzem z patologii. Zaczął się wozić po szkole jak po streamach (MAŁYSZ PSIE HAU HAU, ZABIORE CIE NA CIEPLE LODY TIBIJSKIE JAK TY DUPA JESTES), to nadepnal
@oldschool493: Uporządkujmy to trochę. Po pierwsze totalnie gardzę Tucznikiem. Inną sprawą jest to, że gardzę nim już od dawna, pewnie jakoś maj-lipiec, kiedy jeszcze była jeszcze podnieta nim. Oczywiście jego problemy zaczęły się falą, bo jak tutaj ktokolwiek może mieć własne zdanie... To co napisałeś o Grubasie to wszystko prawda, ale o nim już tyle napisano, że nie widzę sensu, aby to powielać. To z Małyszem-psem? Przecież tę sytuację sprowokowali głównie
@ron-rosenberg: Jestem ciekawy, czy kozacy, którzy są kozakami tutaj, są takimi kozakami też w realu. Bo tutaj jestem wyzywany od #!$%@?, ponieważ wykazuję się jakąś podstawową empatią. Ciekawe, czy tak byłoby w rzeczywistości - tego się nie dowiem, jednak podejrzewam, że taki przeciętny Wykopek to pewnie 180-185cm, 80-85kg, na siłkę czasami pójdzie, czasami nie, czasami jakieś sztuki walki może, generalnie nic specjalnego, ale mnie macie czelność wyzywać od #!$%@?. Szkoda, że
@Grbmytu: Widocznie w odpowiednim momencie wiedziałeś kiedy odpuścić, żeby tego #!$%@? nie dostać. Ja uważam, że nie ma nic złego jeśli jakieś rozpuszczone dziecko wirażkując przed drugim i będąc wyjątkowo #!$%@?ącym, nie wiedząc kiedy odpuścić itd, w końcu dostanie w ten pysk i będzie to dla niego szkoła życia, że aby usukuteczniać przewózkę ponad stan, to trzeba albo umieć stanąc w swojej obronie, albo mieć kolegów, bo zycie to kiedyś zwreyfikuje.
@Grbmytu: dla mnie rafonix był, jest i będzie odpadem, tym bardziej że go znam i znałem trochę osób co miało z nim bliższy kontakt z czasów tibijskich, ale co mam się kłócić z co drugim pajacem spamującym essa, szkoda czasu xD

a co ludzi piszących, że dobrze że łukasz dostał itd., itp., to nie wiem po prostu szkoda strzępić ryja, współczuje waszym matkom xD
@Grbmytu: Idz sie #!$%@? popłacz a ty niby kim #!$%@? jestes zeby tu ludzi oceniac? Bo maja #!$%@? na jakies smieciu z internetu? No sorry ale jak ci szkoda takich smieci to chyba cos nie tak z toba :D Bez kitu biały rycerzyk sie znalazł hahah dzieciak dostal lepe a ty #!$%@? przezywasz ze za taki smieszny powod no #!$%@? to sa dzieci i takie powody sa dla nich w #!$%@?