Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim #narkotykizawszespoko spoko oraz #podrozujzwykopem . Planuje w tym roku gdzieś się wyrwać bo mam okazję i postanowiłem spędzić sylwestra w #czechy. Patrzyłem na oferty #praga #praha ale niestety ceny są z kosmosu na noclegi już duuużo przekraczające mój budżet. Postanowiłem poszukać mniejszych również ciekawych miejsc z dobrym dostępem do narkotyki zawsze spoko mam na myśli zielone i może coś innego bo jeszcze za bardzo w życiu nie testowałem innych specyfików. Po prostu chce powrócić do młodzieńczych lat i zaszaleć. Podrzucajcie propozycje a jak ktos z tamych rejonów i chciałby się spotkać poświrować kto wie moze spędzić nawet razem ten "balet" to czemu nie wkońcu dragi łączą ludzi a wiem cos o tym bo dzięki dragom poznałem znakomitego człowieka za młodu gdzie świetny kontakt utrzymujemy do dziś :) tak wieć jak ktos chce pomóc to pw lub pisać :)
Pobierz
źródło: comment_fIL7fQa3EvIYDsQCai9jFl2E4NkTRYFv.jpg
  • 7
@a-lexis: ostrawa ul. Stodolni
Bylem w tamtym roku w sylwestra i bylo bosko ;-) tylko duzo chamstwa i unikaj klubu do ktorego wchodzi sie po schodach. Na moich oczach nacpany ochroniarz-szafa znokautowal typa za darmo tak, ze go nieprzytomnego karetka zabierala
@a-lexis: no nie fajny widok ale to moze byla jednorazowa sytuacja, moze mial za to lipe, nie wiem bo wyszlismy stamtad. Ogolnie fajny klimacik i masz bar gdzie siedzi goscciu i rzuca palonkiem. Mozesz sobiebtam piwko zamowic lola skrecic i siedziec na lajcie. Jest knajpa z tanczacymi laskami na barze. No jest spoko :)