Wpis z mikrobloga

@steemm: od 3 lat mam i4590K@4.2GHz, GTX 970, obecnie 12GB RAM (bo mi chłodzenie zasłania jeden slot :/), od sierpnia PS4 Slim i niecały tydzień Xboxa One X i nie ma nic piękniejszego niż ciśnięcie zarówno jednych i drugich ćwierćmózgów, którzy się spuszczają nad swoją platformą xD Xbox nie był planowany, slimka kupiona dla exów, ale jako że wyrwałem za 1650 zł to żal nie kupować, ale to i tak był
@tsundere: serio xbox? dla mnie od wyjścia kinecta na xbox260 ta konsola jest skreślona bo nie wyszły od tego czasu żadne sensowne exy na konsolę ms. A z konsolami zaczynałem od właśnie xbox360, później dokupiłem ps3 i xboxa się pozbyłem. I raczej prędko nie kupię sprzętu ms, oni sami zapominają o swoim sprzęcie i często inwestują w gówno jak np windows phone xD
@steemm: nie ma exów, coś tam się znajdzie z x360 we wstecznej kompatybilności, poza tym MS ma się wziąć teraz za exy. Za tę cenę żal było nie brać (moje GPU tyle kosztowało). Za to ty jak typowy polaczek musisz wmawiać innym na co lepiej wydawać ich pieniądze xD No ale nie pierwszy raz widzę twój nick i od dawna kojarzył mi się z jakimś przygłupem.
@steemm:
exy X360, które pójdą na XONE:
Banjo-Kazooie
Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts
Blue Dragon
dodatki Dead Rising 2: Case Zero i Case West
Forza Horizon
Gears of War 2
Gears of War 3
Gears of War: Judgment
Halo: Reach
Harms Way
ilomilo
Kameo: Elements of Power
Lost Odyssey
Perfect Dark Zero
Red Dead Redemption GOTY
SSX
TEKKEN 6
Viva Pinata: Trouble in Paradise

gry z X360 i PS3, której nie mam,
@tsundere no spoko ja jednak mam awersje do ms po xbox360 i po pierwszych zapowiedziach xbox one które bardziej przypominały przystawkę do tv niż konsolę do gier, jedyne czego mi brakuje to właśnie gier z Golda i Ea Access reszta to albo grałem na xbox360 albo nie jest na tyle dobra by zachęciła do kupna albo wyjdzie na pc
@steemm: pomyłka przy SSX i TEKKEN 6 - są na PS3, i brakuje na liście Perfect Dark. Golda i EA Access dorwałem razem za 44 funty (210 zł) na rok, Xbox Game Pass był teraz za zeta na miech i tu już dalej trzeba będzie bulić te 29 zł.