Wpis z mikrobloga

#dragonball #dragonballsuper
Czekam na jego cwany plan, on to wygra zobaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli on wygra nie wskrzesi żadnego wszechświata. Stanie się Bogiem zniszczenia (może) lub będzie chciał obalić Zeno.
Wielu z was piszę tutaj, że pewnym wygranym jest Jiren i przywróci wszystkie wszechświaty, to byłoby najnudniejsze zakończenie Sagi.

Może mi ktoś wytłumaczyć kto po wygraniu turnieju, zdecyduje co ma zrobić ze smoczymi kulami, kapitan drużyny, czy ten który najwięcej wyeliminował?
Zakolak - #dragonball #dragonballsuper
Czekam na jego cwany plan, on to wygra zobacz...
  • 9
@Zakolak:

Może mi ktoś wytłumaczyć kto po wygraniu turnieju, zdecyduje co ma zrobić ze smoczymi kulami, kapitan drużyny, czy ten który najwięcej wyeliminował?

Ten który został, a jeśli zostanie kilku z drużyny, to nie wiadomo. :)
@Rokuto: No właśnie to mnie ciekawi, mowa była, że jeśli do końca czasu turnieju zostaną np. 3 wszechświaty wygrywa ten który ma najwięcej wojowników. Trochę to dziwne wolałbym aby był jeden zwycięzca, nie wiadomo jak pociągną dalej ten turniej, ma on się zakończyć ponoć w marcu więc jeszcze sporo odcinków będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zakolak: Tak, wygrywa ten, który ma najwięcej zawodników, ale nie wiadomo kto dostanie smocze kule. Stawiam, że Toryiama nie miał tego w planach i na placu zostanie tylko jedna osoba.