Wpis z mikrobloga

Czas na moją #wykopaczka z #wykopoczta od @kubelek_klasik którą odebrałem juz wczoraj wieczorem jak tylko dostałem smsa, że jest w paczkomacie ale dopiero dzisiaj znalazłem czas na wpis. Czy paczka jest spersonalizowana?
Jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomimo ubogiego profilu Kubełkowi udało się wydobyć najważniejsze informacje uwzględniając moje zainteresowania. Paczka zawierała: 2 opakowania popcornu, które wykorzystam przy najbliższych, luźniejszych seansach filmowych, breloczek w postaci piłki do kosza, zestaw naklejek z motywami z Breaking Bad, duże opakowanie Tic Taców oraz świąteczna ozdoba w postaci ciasteczka :) No i najważniejsze czyli polityczna mapa świata wraz z zaznacznymi miastami partnerskimi Poznania oraz bardzo ładnie wyglądający list w świątecznej kopercie. Co do mapy to zaskoczyłeś mnie, nie wpadłbym na to :) Widać napracowanie i pomysłowość, bardzo mi się podoba i na pewno znajdzie się dla niej miejsce na ścianie. List również mnie zaciekawił, odezwę się jeszcze do Ciebie żeby odnieść się do paru spraw :) Podsumowując, udało Ci się przygotować różnorodną paczkę, która sprawila mi sporo frajdy i cieszę się, że trafiłem na takiego spoko Mireczka, pozdrawiam cumplu! :) Bardzo dziekuje również organizatorom za umozliwienie mi wzięcia udziału w tej zabawie, doceniam Waszą pracę i poświęcony czas na to żebyśmy mogli w niej uczestniczyć. To moja pierwsza #wykopoczta i mam nadzieję, że nie ostatnia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Ejber - Czas na moją #wykopaczka z #wykopoczta od @kubelek_klasik którą odebrałem juz...
źródło: comment_9lVSfl0cIdGoWHytmBHFkHBUTNhYfbVl.jpg
  • 4
@Ejber cieszę się że się podoba i w ogóle byłem pod wrażeniem jak sprawnie InPost współpracował! A co do paczki to w sumie poczytałem tag dopiero jak wysłałem i trochę mi się głupio zrobiło że dużo ludzi tak ładnie pakuje a ja w sumie tylko pomyślałem o tym żeby nic w środku nie latało. Mam nadzieję że wybaczysz mi że nie dałem ci radości rozrywania kolorowego papieru ;) w każdym razie cieszę