Wpis z mikrobloga

Będziecie mieli #!$%@? na ten post ale ja do niego kiedyś wrócę.

IOTA dojdzie do 4-5 miejsca marketcup.
Nie w chwilę, miesiąc czy dwa.
Oczywiście jak btc i cały marketcup w międzyczasie zaliczy korektę, ona również. Mam na myśli średnoterminową inwestycje.

Tak, to shit. Tak, warto go sprzedać po kolejnych wzrostach. Tak BTC jest nieporównywalnie lepszy długoterminowo. Jednak na shitach można mnożyć BTC.

Kiedy ja kupiłem z lewarem za czterdzieści kilka centów w dobę zrobiłem ponad 120% każdy mówił że już po pompie i się nie opłaca. Niepotrzebnie sprzedałem bo mogłem zrobić jeszcze raz tyle po kolejnej dobie.

Nie, to nie koniec wzrostów Cardano, również polecam, choć tych wzrostów nie spodziewam się tak szybkich jak IOTY.

Róbcie sobie screeny żeby się pośmiać, bo to uwielbiacie. A jak 1 / 5 razy się kogoś pomyli to tylko ten screen ląduje. Dowartościowywanie się nieudolnej cebulandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W nienawiści do BITCOINOWÓW, tak zostałem wychowany... (odkąd ich wyśmiałem kiedy były po 10$).
No to Mirki, śmiejcie się dalej, jednak wasz ból dupska nie pomniejszy naszych dochodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #shitcoin #iota #cardano
  • 45
@dejmiend: poleci w stosunku do btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zostanie tylko kilka.
Po prostu pewnego dnia rynek stwierdzi że nie potrzeba kilkudziesięciu shitów które jedyne co dają to nadzieję. Zostanie kilka przydatnych a btc będzie daleko przed tymi kilkoma.
@escabor: I tutaj się różnimy w mojej opinii ludzie kiedyś przejrzą na oczy i zobaczą że btc jest bezużyteczny i do niczego się tak naprawde nie nadaje (biznes już to zrobił) i lwią część marketu przejmą inne użyteczne coiny takie jak np ETH ofc raczej nie będzie takiej dominacji jak teraz że 50%+ marketu na jednym konkretnym coinie ale btc nie ma prawa utrzymać tych 50% marketu, nie wiem ile czasu
@escabor: Nie musisz kazdy ma swoje zdanie na ten temat ale prawda jest taka że nikt nie wie na pewno co się stanie, równie dobrze mogą tego wszystkiego w #!$%@? zakazać albo zniszczyć od wewnątrz, to nie było by wcale takie trudne. Jedyne co nam pozostało to gdybać i zarabiać na tym póki się da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawlo74: zabawne jest to ze pisałeś dobrzeo btc gold, nad którym pracuje bodajże 5 deweloperów, którzy biora dla siebie 0,5% wykpoanych monet przez wszystkich, fakt że btc gold był przez chwile na 5 miejscu pod względem capu, pokazuje jak bardzo na ludzi nie znającyhc tematu działa samo słowo bitcoin, a kiedy ktos na forum wypomniał in o zabieraniu przez nich wykopanych przez kogoś monet to kazali mu #!$%@?ć
@JanuszBizn3su: dlaczego miałbym pisać źle? O wywrotowcach mogę pisać źle i muszę pisać źle, Bitcoin Gold jest konkurencją dla wywrotowców, heretyków takich jak eterowcy czy bikasze, którzy otwarcie atakują i oczerniają bitcoina. BG nie krzyczy, że jest nowym lepszym bitcoinem, nie krzyczy flippering!
Nie wierzę w BG tak samo jak @escabor nie wierzy w iota i nie ściemnia tylko otwarcie o tym mówi. On wierzy w spekulację, wierzy że znajdą się