Wpis z mikrobloga

  • 208
@adrian0698 mój kolega taki od imprez miał tak wiele razy, kiedyś świrował z laską w klubie, stawiał jej driny, całowali się więc liczył na seks, wychodzą z klubu, on zamawia taxę, jadą "do niej", a ze mieszka na drugim końcu miasta to kumpel zapłacił 50 zeta za taxę, płaci, wychodzą a ona do niego, że dzięki za podwózke ale leci do chłopaka spać no i nara. Kumpel jak to usłyszał (a jest
  • Odpowiedz
  • 37
@adrian0698 no też bym tak nie zrobił, nie pochwalam jego czynu, ale podejrzewam, że po takiej akcji może naprostował trochę babę. Pewnie korzystała tak nie raz z "frajerów" w klubie a taki szok może zmieni jej postępowanie.
  • Odpowiedz
@fan_comy sam się zachowuje jak betacuck a potem się dziwi że laska go wydoila do granicy możliwości a potem olala xD

Kim trzeba być żeby stawiać drinki i taxe obcej dupie z klubu.
  • Odpowiedz
@fan_comy: Jestem świadkiem, tak było!
@Esubane: Widzę że podryw i panienki to tematy na których się nie znasz mireczku
@Pan_Mirek: Może lekka, ale trzeba było z nim nie pić i nie jechać na jego koszt. Ma nauczkę na przyszłość
  • Odpowiedz
ale trzeba było z nim nie pić i nie jechać na jego koszt. Ma nauczkę na przyszłość


@Cocat: Co to #!$%@? za wytłumaczenie xD Trzeba było nie być idiotą. Ktoś rozdaje kasę to ktoś bierze, a jak chciał mieć seks za pieniądze to trzeba iść na dziwki. Chyba że uzgodnili że on jej postawi dwa drinki, a ona mu pałe, ale no nie wydaje mi się. Gość był po prostu sfrustrowany
  • Odpowiedz
@Cocat: no widocznie się nie znam... Bo nigdy nie dałem się wyruchać przez obcą karynę z klubu na (zakładam, że) grubo ponad stówę

Wy chyba macie za dużo pieniędzy, skoro się tak dajecie. Dam wam numer konta to mnie trochę poratujecie. Seksu wam nie dam, ale co z tego, one też wam go nie dają a i tak potulnie płacicie xD
  • Odpowiedz