Wpis z mikrobloga

Mam zajebistego sąsiada za ścianą, mocno starszy pan (75 lat) który toleruje wszystkie moje idiotyczne występki, od pijackiego słuchania muzyki głośno po nocach do grupowych imprez które się u mnie czasem odbywają. Zawsze się cieszy jak mnie widzi i przyjaźnie ze mną rozmawia, jak kiedyś dziabnięty zapytałem czy nie słyszy tego co się u mnie dzieje to powiedział że słyszy, ale wie że młodzież się musi wyszaleć, a on jest tak stary że nigdzie już nie musi wstawać rano więc nie ma to dla niego znaczenia. No więc wielki szacunek dla pana Kazimierza #chwalesie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheRakQueen: Ostatnio pan Kazimierz (bardzo nie lubi skrótu Kaziu) dostał od moich współbiesiadników litr domowej wiśniówki w ramach rekompensaty. @everowy: Co Ty, strasznie niezręczna sytuacja, ludzie 21-29 lat i taki starszy pan, dziwne dla nas i dziwne dla niego
  • Odpowiedz
@iwunio: Mam taką samą sąsiadkę, też po 70tce. Raz #!$%@? zasnąłem i miałem niezamknięte drzwi do mieszkania, w sensie otwarte na oścież to zajrzała zobaczyła, że śpie i żyje to zamknęła i tylko potem mówiła, że pewnie impreza była :D Zresztą ma iPhona 6 i iPada jakiegoś to regularnie przychodzi bo coś poklika albo czegoś nie umie zrobić i jej tłumacze albo naprawiam to jeszcze czekolade dostane albo coś :)
  • Odpowiedz
Co Ty, strasznie niezręczna sytuacja, ludzie 21-29 lat i taki starszy pan, dziwne dla nas i dziwne dla niego


@iwunio: a pytałeś chociaż? Osobiście badzo chętnie poimprezowałbym z takim gościem, o ile to nie typ domownika i introwertyka.
  • Odpowiedz
@iwunio: #chwalesie ze jestem patolem. debil i to jeszcze z siebie zadowolony. a reszta plusuje. ciekawe jakby wam patol imprezy z glosna muzyka po nocach urzadzal. nie wiem w jakiej wiosce mieszkasz ale normalni ludzie sie tak nie zachowuja
  • Odpowiedz
@iwunio: no ja nie toleruje imprez w domu. Trzeba być niezłym biedakiem w tym też umysłowym żeby nie było stać bawić się na mieście

Mieszkasz w bloku robaku to szanuj swoje otoczenie
  • Odpowiedz