Wpis z mikrobloga

Dałem się namówić na xiaomi redmi 4a,właśnie się aktualizuje system.Jakieś porady dla nowicjusza?Najbardziej mi zależy aby telefon odciąć od niepożądanego poboru danych z sieci komórkowej,niechciałbym aby odpalił mi się przypadkiem na promie gdzie 15zł 100kb XD
aaa i zapomniałbym,w tym telefonie jest jakaś inna karta sim?Bo moja jest za duża.
#xiaomi #telefony #nieznamsie
  • 16
  • Odpowiedz
@Robinxon: @FLAC: Wiem że transfer się wyłącza ale przesiadłem się z androida 2.1 i jestem troche do tyłu z technologią,stąd takie niby oczywiste pytania,niechciałbym rachunku na dwie wypłaty ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Minesr33: masz tackę na albo 2 karty SIM albo karta SIM plus kartę pamięci.

Jak to pierwsze to masz mikro SIM plus nano SIM a jak to drugie to karta mikro SIM plus karta pamięci micro sd w miejsce karty nano SIM
  • Odpowiedz
@Minesr33: To zależy od tego jaki miałeś wcześniej telefon. Jeśli faktycznie taki stary i nie miałeś karty SIM z możliwością pomniejszenia jej to czeka cię wycieczka do operatora żeby ją wymienić na kompatybilną.
  • Odpowiedz
@Minesr33: idź do jakiego serwisu GSM i Ci bez problemu przytną i wypolerują do mikroSIM. Nawet kartę mojej matki z logiem Idea POP jeszcze ucięli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robią to za jakieś drobniaki, u mnie 2 złote.
  • Odpowiedz
Do nano SIM już nie utną bo za stara karta i by mogło uszkodzić ale do mirko SIM na 99% bez problemu
  • Odpowiedz
@turok2016: zależy ile chcą za wymianę kart, w Orange chyba 30 albo 40 PLN, jak komuś nie zależy na szybkim necie to 3g śmiga nawet na tych starych kartach
  • Odpowiedz