Wpis z mikrobloga

UWAGA ligowicze, zgodnie z ankietą w której ponad połowa a dokładnie niespełna 62% osób głosowało za 7 rundą punktowaną, ogłaszamy, że nocna runda na torze w Bahrainie zostaje oficjalnie dodana do kalendarza sezonu WEK.

Runda 4 - 07.12.2017 - Monza - 75min
Runda 5 - 04.01.2018 - Paul Ricard - 75min
Runda 6 - 18.01.2018 - Road America - 75min
Runda 7 - zmierzch WEK - 01.02.2018 - Bahrain Night - 90min

--------------------------------------------------------------------
#acleague #assettocorsa #simracing
ACLeague - UWAGA ligowicze, zgodnie z TĄ ankietą w której ponad połowa a dokładnie ni...

źródło: comment_0WEX1N6bD6Y7lGCTKQOE8cvPwlaQmqkm.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@tenbatonik nie ma tak łatwo, wchodzisz w spis kierowców sezonu na stronie. Później szukasz indywidualnie kont wykopowych każdego kierowcy (najlepiej porównując z wpisem z zapisami) i dalej już po prostu wysyłasz PW
Czasem ktoś ma blokniete PW to wołasz aby włączył. No i tak 175 razy. Tylko nikogo nie pomiń bo wtedy ankieta będzie nierzetelna, a tego chyba nie akceptujesz?
  • Odpowiedz
@TheSznikers: że znowu jest coś zmieniane w trakcie sezonu. Serio tego toru nie było przed rozpoczęciem? Jeżeli był to dlaczego wtedy nikt nie mówił jaki on genialny?
Jeżeli ta runda ma być punktowana, to według mnie punkty powinny być brane pod uwagę tylko z 6 wyścigów
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: werdja nocna byla wtedy w fazie wstepnej. Niebo bylo mniej czarne. Jakims sposobem tworcy poprawili ten mod i dopiescili filtr. Niedawno byl update i dodali jeszcze lepiej wygladajace punkty swietlne. Takze dopiero niedawno pojawila sie okazja. Glosowalem na nie, ale jak sie przejechalem to sie zakochalem. Kilkaset km wpadlo ani sie zoorientowalem. Takze nawet sie ciesze, ze sie udalo to przeglosowac. Dobrze, jedna runda wiecej, mysle, ze beda 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skethoo: dobra ale to jedziemy bo jaramy się nocą czy co? Bo jeżeli nitka jest dobra to i bez nocy mogła być wzięta pod uwagę? Z nocą ten tor nagle stał się lepszy?
  • Odpowiedz
@iAdamM: szkoda tylko ze w #!$%@? mamy ten regulamin i zmiany 10razy na sezon. Ja będę na wakacjach 10lutego i pkt przepadną. Zreszta ten tor to mod i na prostej start meta można wypaść sobie poza tor. Lewa banda zaliczona i spadam w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@czaksniff: ale przecież "Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie
pod warunkiem powiadomienia uczestników o zmianie." Sezon bez zmian w trakcie jest sezonem straconym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Wyścig jest 1 lutego, a nie 10 lutego.
  • Odpowiedz
Fajowo. Szkoda, że na Silver dostałem kaktusem i nie co powietrza mi zeszło jak otrzymałem dodatkowo karę DT na SPA. LeMans to już na żywioł bez spiny, Monza pewnie również bo brak czasu. Pozostaną jeszcze dwa do odhaczenia i bonusowy Zmierzch i na narty.
  • Odpowiedz