Wpis z mikrobloga

Dziękuję wszystkim za dobre intencje i modlitwę. Niestety najgorszy scenariusz się sprawdził i moja Mama jest teraz w lepszym miejscu. Proszę jeszcze raz wszystkich spod tagu o modlitwę, tym razem w intencji zmarłej.

Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać!
#mirkomodlitwa
  • 101
  • Odpowiedz
@Szczykawa: o ile byla katoliczka to teraz zapewne jest w czyśćcu, wiec przydadza jej sie te modlitwy. swoja droga ciekawe, czy cos z puli modlitw o przezycie jeszcze zostalo czy wszystko zostalo wyczerpane. a jesli zostalo, to czy automatycznie laduje na stosie o pojscie do nieba... jakis teolog moze sie wypowie? #religia #kiciochpyta #katolicyzm
  • Odpowiedz
@Stamp: wyrazy współczucia i kondolencje. Moja Mama zmarła w lutym tego roku, po krótkiej ale ciężkiej chorobie. Życie będzie trwa dalej i trzeba iść przed siebie, chociaż wyglada już zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
@Stamp Cumplu jestem niewierzący do szpiku kości, ale jeśli ma to dla Ciebie wartość to też przystanalem na chwilę w zadumienie. Strasznie mi przykro. Trzymaj się stary
  • Odpowiedz
@Stamp: jestem w takiej sytuacji, że choć o tym nie myślę i w to nie wierzę, to mam gdzieś w tyle świadomość, że też może mnie czekać Twoja sytuacja. To jest tak straszne, że nawet nie umiem sobie wyobrazić, właściwie to za bardzo boję się myśleć o tym, co możesz czuć. Trzymaj się..
  • Odpowiedz
@Stamp: Przykro mi, przychodziłam przez to samo wiec wiem co czujesz. Pamiętaj, źe teraz jest jej o wiele lepiej; nic już jej nie boli, nie ma zmartwień i robi to co zawsze lubiła robić. Trzymaj sie!
  • Odpowiedz