Wpis z mikrobloga

Cześć,
postawiłem sobie własną stronkę na wordpressie, ogólnie jest fajnie, ale nikt jej nie odwiedza xD. Uczę się dopiero wszystkiego tam, więc póki co mam dużo ogarniania, łącznie z SEO - nawet na celowane hasła się pojawiam w google.

Internet oczywiście pełny stu porad jak zbudować zasięg za pomocą facebooka i tak dalej. Jedyne czemu teraz ufam to poradnikom od Google'a.

Macie jakieś strony/senowne tipy jak budować "prawdziwy" zasięg? Jak dotrzeć do czytelników blogiem? Póki co wpisów jest bardzo mało i wiem że to będzie trochę trwać (spoko, mi się nie spieszy, mogę czekać i miesiącami) - ale chciałbym powoli iść budować wyświetlenia też.

Mam nadzieję poprawne Hasztag Tagi.
#wordpress #stronywww #blog
  • 4
@dinde: Pozycjonowanie to lata nauki i praktyki. Optymalizacja to podstawa ale sam dobrze jej nie zrobisz bez doświadczenia a ci którzy mówią, że ci to zrobią w dwa dni to sami nie wiedzą o czym mówią. Dodaj stronę do Webmaster Tools i skonfigurują narzędzia ze stroną - indeksowanie strony z Google. Rób dobry content a w między czasie czytaj i ucz się o SEO/SEM. Możesz dodać stronę do katalogu WP, Onet,