Wpis z mikrobloga

@Kvothe: ja bylem w tym roku. Przekozak jesli lubisz klimat bardziej wschodni niz allinklusiw. My mieszkanie z airbnb i to najwiekszy koszt. Ceny troszke wieksze niz w lwowie. Miasto jako architektura piekne.plaze piaszczyste. Ceny na plazy takie ze nic nie bralismy ze soba ,wszystko w barachna plazy.taka biesiadka na caly dzien 5euro. Jakies pytania to wal w ciemno. My w przyszle wakacje wracamy
Pobierz swiss - @Kvothe: ja bylem w tym roku. Przekozak jesli lubisz klimat bardziej wschodni...
źródło: comment_exW5qmYMrzu8I1WnxS6O3ZVWZH9zYnZf.jpg
@Kvothe: koniec lipca na 10 dni.samolotem z przesiadka w kijowie.ukrainian airlines.po rosyjsku wszedzie sie rozmawia. Zero kwasow w miescie nie mielismy a zone z dzieciakiem zaciagnolem na super puchar ukrainy. Donieck vs kijow. Przyjazna atmosfera.w knnajpach auper zarcie.krewetki za 10 zeta za wielki talerz.piwo ok. Muzea takie se,opera bardzo ok ,dla mnie lepsza nizw lwowie, disko i rwanie dupeczek to nie wiem.bylismy w twierdzy akermanskiej_fajne miejsce i historyczne.nie wiem co jeszcze
@swiss: Napisałeś całkiem sporo, rozumiem ze byleś z zona i dzieckiem to pewnie nie robiles nie wiadomo jakiego zwiedzania. 5 dni pobytu na miejscu to wystarczajaco by ogarnac i jechać gdzies jeszcze w Twojej ocenie?
@Kvothe: my bylismy 10 dni i 5 na plazy i 5 w miescie. Spokojnie mamy po co wracac.duze miasto jest co zwiedzac,bedziesz mial niedosyt ze tak krotko:)plaze przy centrum miasta,zwiedzalismy w dzien i na wieczor na plaze. Dobra opcja. Dziewczyny na plazach w stringach. My odjezdzalismy marszrutka na mloda gwardie troche piza miasto i tam klimat bardziej rodzinny.jest co ogladac,zwiedzac. Polecam rynek privoz.piec dni to raczej miasto.my caly dzien spedzilismy na
Pobierz swiss - @Kvothe: my bylismy 10 dni i 5 na plazy i 5 w miescie. Spokojnie mamy po co w...
źródło: comment_7MBpDb6V2Q6eownJDmTj2vEZqVmcv4Z0.jpg
@swiss: No to niezle, planowalem wstepnie tam spedzic wlasnie 10 dni, ale zastanawiam sie czy nie bedzie lepiej gdzies jeszcze wybic na 3. A po polsku tam cos sie idzie dogadac czy nie ma szans?
Nie sprawdzalem co poza akermanem moze byc ciekawego poA odessa. Nie polecam ichniejszego kurortu zatoka. Ruski plastik fantastik,przejazdem tam bylismy i masakra. Wlasyslawowo w 1989 roku bylo lepsze :)
My po rusku gadamy to nie sprawdzalismy . W knajpach jak slyszeli dziwny jezyk to po angielsku zaczynali mowic
.
Po angielsku mowisz... ja w lwowie nie moglem sie po angielsku z wiekszoscia ludzi dogadac. no nic pozyjemy zobaczymy. A jezeli o morze chodzi to podobnie jak w bulgari? 27 stopni na zewnatrz a morze 24?
Był ktoś w odessie i może się podzielić wrażeniami?


@Kvothe: ponoć rosyjskie służby urządziły swego czasu srogiego grilla na który zaproszeni byli lokali zwolennicy Kremla.