Wpis z mikrobloga

#danielmagical Więc moje drogie wykopki, sprawa wygląda następująco. Jako iż przeanalizowałem osobę Pana Daniela Zwierzyńskiego, serię jego niestosownych zachowań oraz agresje wobec rodziny (np. Pani Małgorzaty Zwierzyńskiej oraz Pana Jacka Marcinkowskiego - mimo, iż wymieniony nie jest rodziną oficjalnie), mam zamiar posunąć się do najgorszego (czyt. pisma do zachodnio-pomorskiego urzędu skarbowego), z racji iż Sz. Pan Daniel Zwierzyński niemalże na 99,9% nie rozlicza się z dotacji wpłacanych przez widzów jego transmisji na żywo, za pomocą portalu tipand*******.com. Dodam tylko, że kwota z jakiej nie rozliczył się Sz. Pan Daniel Zwierzyński przekracza 250,000zł, więc każdy wie jak to dla jego osoby się skończy prawnie. W tej sytuacji, proszę serdecznie użytkowników zainteresowanych pomocą w uzyskaniu potrzebnych informacji o komentarze oraz wiadomości prywatne, czy Sz. Pan Daniel Zwierzyński prowadzi działalność gospodarczą, ponieważ z uzyskanych przeze mnie informacji wyglada na to, że jest zawieszona od dnia 01-09-2016 (załączam dowód w załączniku z państwowego rejestru sądowego). Również w komentarzu proszę o podbijanie, żeby materiał zyskał większą popularność i dotarł to jak największej ilości ludzi. Miłego dnia. Z poważaniem, oddany i w pełni poświęcony swojej pracy K0M3NTATOR.
Pobierz kom3ntator - #danielmagical Więc moje drogie wykopki, sprawa wygląda następująco. Jak...
źródło: comment_8MEaEGdmSF71AtEhHBK4yJW11Z7HolJD.jpg
  • 62