Wpis z mikrobloga

Halo dzień dobry. Kończy mi się moja pierwsza pomada, reuzel fiber i powoli rozglądam się za czymś innym. Zależy mi na średnim/mocnym chwycie i nie-błyszczącym wykończeniu (mat albo coś pośrodku, żeby się nie świeciły w #!$%@?). Rozkminiam między Reuzel Matte Clay a American Crew Fiber. Jakieś doświadczenia? Ew. inne produkty o podobnych właściwościach? Cenowo chciałbym się zamknąć w 40-50zł +przesyłka, także uppercut odpada. Na zapachu mi szczególnie nie zależy.
#pomadowaglowa
  • 22
  • Odpowiedz
@vomalio: Pomady American są mega słabe. Reuzel clay(biała z niebieskimi grafikami) jest całkiem spoko. Na alledrogo popularna jest Pomp&Co, ale tej jeszcze nie testowałem. Możesz też użyć pasty matującej np. od Joanny, najpierw nakładasz jedną warstwę, by móc ułożyć, a potem drugą by dobrze wymodelować. Potem fajnie jest prysnąć sprayem do układania z Rossmana, ~8 zł, ale niestety tworzy lekką skorupę.
  • Odpowiedz
@vomalio
@motorade ten reuzel co o nim mówicie jest zajebisty, a pompco świeci, przynajmniej na moich włosach więc nie polecam. Ostatnio nakładali mi jeszcze Suavecito matte pomade i była spoko ale sam jej nie mam.
  • Odpowiedz
@motorade
@vomalio Reuzel wcale yaki tani nie jest żeby go określać mianem Xiaomi xD
Tak, wcześniej nakładam grooming tonic od reuzela bo to cudo jest. Ale faktem jest też to że jak mi barber układa fryzure to wygląda ona w #!$%@? lepiej niż jakbym to ja robił xD

A jak jest na aliexpres to aż chyba zaryzykuje i sprawdze bo tanio. U nas jest po +70zł więc możliwe że to
  • Odpowiedz
@Yasiek666: może nie jest taki tani, ale na zasadzie "siaomi lepsze" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do układania fryzury - ja kombinowałem i wymyśliłem taktykę a'la barber - rób na #!$%@? a wyjdzie dobrze.

  • Odpowiedz
@vomalio to ja już dawno taką taktyke przyjąłem xD a nawet czasami nic z nimi nie robie bo po prostu już mi się nie chce. Następnym etapem będzie ścięcie na łyso.

  • Odpowiedz
@vomalio: fibera za jakieś 60 zł wyrwiesz, aż tak dużej różnicy nie ma a wypada o wiele lepiej niż te glinki od reuzela które są najwyżej przeciętne
  • Odpowiedz
@vomalio: Generalnie to wodniaki jeszcze, one jak dają połysk to na początku potem zanika. O albo! Wiem ostatnio sie pojawiła marka masveri matt paste. Używam i jest cąłkiem ok jako paste, powinna spełnić twoje oczekiwania :D no i cenowo 30 zł. Mają też pomadę ale pomada daje już połysk
  • Odpowiedz
@vomalio: Kilka miesięcy temu polecałem American Crew Fiber aleeeeeeee - niedawno znów nabyłem i coś nie bangla. Nie wiem czy coś u mnie z włosiem coś się dzieje, czy zmienili skład ale trzyma nic, normalnie nic. Tylko szkoda pieniędzy bo mogłem co innego kupić.
  • Odpowiedz
@Kermitftw: coś na zasadzie " dorzuć 10k i kup coś porządnego"
Gdyby mieli mniejsze pudełko na próbę to cenowo by wypadało spoko na próbę. Jak mam kupować takie duże opakowanie i okaże się że dupa, to trochę szkoda kasy.
/ mają na stronie mniejsze opakowanie za 9$, ale wysyłka przewyższa 2x cenę samej pasty, a w Polsce nie widzę tej wielkości. No cusz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vomalio: no tak, z tym ciężko - Reuzel solidna pomada więc powinna dać radę, o American Crew nie mogę się wypowiadać, bo nie testowałem. (Uppercut poza Easy Holdem nie polecam - chociaż on też rwie włosy)
  • Odpowiedz