Wpis z mikrobloga

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: każda gra na przełomie generacji miała swój styl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Remaster polegający na zwiększeniu rozdzielczości meshy i tekstur + dodanie shaderów odświeżyłoby tę grę w znacznym stopniu

Z resztą dobre remastery zawsze dodają odrobinę nowej treści. Ja dwójke i epizody ograłem już czterokrotnie i dwa ostatnie razy to była pamięciówka

@ChochlikLucek: jakby chcieli, to już by był ( ͡° ʖ̯ ͡
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Ehh żeby w tych czasach były wydawane takie gry, wymagania zerowe praktycznie a grafika porywająca w dodatku fajny silnik fizyki i namiastka destrukcji otoczenia...

Ma się wrażenie że gry poszły w stronę braku jakiejkolwiek optymalizacji i fabuły na rzecz okazjonalnych ładnych widoczków i zbędnych wodotrysków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przydał by się nowy tytuł skupiający wszelkie plusy HL2, CoDWOW, FC3 i Crysisa ( ͡° ͜
sposób przedstawienia historii


@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: To przecież było okropne xD Bohater niemowa do którego każdy coś gadał i zadawał pytania ;v Ja się czułem jakbym film oglądał a nie grał w grę.
@Marmeladkas: Stare cody, F.E.A.R, Crysis 1, Return to castle Wolfenstein, Far Cry 1. Mógłbym jeszcze długo wymieniać :p
@leon0xxx: Fizyka była spoko ale przypominam że w tym samym roku wyszedł np Snake Eater czy Doom 3.