Wpis z mikrobloga

@emesc mam dla siebie od wiosny model a4, ten v7 wzialem dla ciotki. A4 jest spoko, calkiem skutecznie ogarnia, w tym dywany. Trzeba dac mu trochę czasu, bo jeździ w sumie losowo, ale efekt jego pracy imo bdb. Na dywanie z dlugim wlosiem slychac, ze trochę zwalnia ta pozioma wirujaca szczotka, ale poki co nic się nie dzieje zlego. Na baterii sporo ponad 2h. Jakość wykonania - nie chińska :) Pytaj jak
@stworek_potworek_pokaze_jezorek jak często opróżniasz? Robi jedno pomieszczenie u Ciebie? Chciałbym coś do siebie do domu na parter fajne jest salon/przedpokój/kuchnia i tu losowy nie wiem czy się sprawdzi, czy w ogóle trafi do kuchni a nawet jeśli to czy potem wróci do bazy :)
@emesc jak nie ma bałaganu i regularnie sprzatane to raz na 2 dni czasem starczy. Jak masz syf w pokoju to moment zbiornik zapełni :) Przeważnie go puszczam na jedno pomieszczenie bo w większości mam wyzsze progi. Tam gdzie nie ma progów wjedzie prędzej czy poźniej do kazdego pomieszczenia. Jak masz tylko 3 pomiesczenia to spokojnie ogarnie. Pewnie i wiecej da radę. Weź pod uwagę, ze tego uzywa się systematycznie więc jak