Wpis z mikrobloga

Ta cała afera z molestowaniem przez lewicowych dziennikarzy jest bardzo ciekawa, nawet pomijając kwestię hipokryzji. W szczególności oskarżenie skierowane wobec Jakuba Dymka.

Otóż, gdy spojrzymy na całą sprawę chłodnym okiem, zobaczymy, że jego sprawa jest co najmniej podejrzana.

No bo tak:

- Oskarżenie z dawnej przeszłości, co uniemożliwia zbadanie sprawy

- oskarżającą jest była partnerka, którą on porzucił

- Oskarżenie pada w mediach, a nie w prokuraturze.

Czyli może to być zwyczajna zemsta niezrównoważonej, porzuconej kobiety. Mimo braku rozprawy i udowodnienia, już zawieszono go w pracy, którą pewnie straci, a innej z łatką gwałciciela nie znajdzie.

Jako osoba dosyć znana, może dostać na ulicy w mordę za gwałt, którego mogło wcale nie być.

Był chłop, nie ma chłopa, a dowodów brak.

Jednak mimo wszystko, ja go nie żałuję, nawet jeśli nic złego nie zrobił.

Sam przecież jako lewicowiec dzielnie walczył o świat, w którym można mężczyźnie zniszczyć życie zwyczajnym oskarżeniem o gwałt, niepopartym żadnymi dowodami.

Wszak lewica od dłuższego czasu powtarza, że kobietę, która mówi o tym że została zgwałcona, trzeba uważnie wysłuchać i brać jej słowa do siebie śmiertelnie poważnie.

Niestety, zapomniano gdzieś tam dodać, że kobiety to też ludzie (serio, nie zmyślam), a ludziom zdarza się kłamać, mścić i się składać fałszywe świadectwa przeciw innym ludziom, o czym wiedzieli już starożytni Żydzi, gdy im Mojżesz dekalog przyniósł.

Niestety, tacy ludzie jak on tworzą też świat normalnych ludzi, na których również będą spadały fałszywe oskarżenia. Wiem, bo sam byłem świadkiem na rozprawie, gdzie jakaś idiotka oskarżyła mojego ziomka o gwałt, ale nie wiedziała, że tej nocy, kiedy miało się to wydarzyć, chlaliśmy wódę na drugim końcu Polski, względem miejsca gdzie miała być gwałcona, bo inny znajomy zaprosił nas na niespodziewany wypad.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #feminizm #afera #metoo i w sumie #przegryw
L.....i - Ta cała afera z molestowaniem przez lewicowych dziennikarzy jest bardzo cie...

źródło: comment_eVC1I0vqBRILln2fgLcE976X0UUTN53Q.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Sam przecież jako lewicowiec dzielnie walczył o świat, w którym można mężczyźnie zniszczyć życie zwyczajnym oskarżeniem o gwałt, niepopartym żadnymi dowodami.


@Lawrence_z_Arabii: Jakiś przykład jego opinii na ten temat masz? Czy po prostu tak sobie generalizujesz i przypisujesz mu cechy jakichś głąbów?
  • Odpowiedz
Bo trzeba. Problem w tym, że nikt nie nauczył ludzi, że do momentu orzeczenia prawomocnego wyroku człowiek jest niewinny - nieważne, jakie oskarżenia zostały mu przedstawione.


@pax_psychicae: wysłuchać musi prokuratura, a nie byle pismak, czy pismaczka z gazetki feministycznej.

Problemem nie jest fakt, iż traktuje się kwestię przestępstw przeciwko obyczajności i wolności seksualnej poważnie (z czym nadal w polskim kręgu kulturowym jest problem) ale sytuacja, w której społeczeństwo kieruje się
  • Odpowiedz
pismaczka

>gazetki

I na co ja liczyłem


@pax_psychicae: jeśli liczyłeś na mój szacunek, do medium, które radzi mężczyznom przechodzić na drugą stronę ulicy, mając ręce na widoku i wzrok wbity w asfalt, jeśli chodnikiem z naprzeciwka idzie kobieta, oczywiście dla jej komfortu, to faktycznie się przeliczyłeś.

http://codziennikfeministyczny.pl/101-codziennych-sposobow-jakie-mezczyzni-moga-byc-sojusznikami-kobiet/
L.....i - > pismaczka
>gazetki

I na co ja liczyłem

@pax_psychicae: jeśli liczyłe...

źródło: comment_jfBCAr3CJjFRH5k6aFBHd8GVX586LWwp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jakiś przykład jego opinii na ten temat masz? Czy po prostu tak sobie generalizujesz i przypisujesz mu cechy jakichś głąbów?


@#!$%@?: jakiej opinii? Przecież on jest lewicowcem i popiera działania lewicy, a ta dąży do stygmatyzowania każdego oskarżonego o gwałt.
  • Odpowiedz
a jakiś dowód, że jest lewicowcem chociaż masz?


@#!$%@?: potrzebny Ci dowód na to, że redaktor KRYTYKI POLITYCZNEJ jest lewicowcem? XDDDDDDD

Standardowo, awatar Ospena daje -50 do inteligencji XD
  • Odpowiedz
potrzebny Ci dowód na to, że redaktor KRYTYKI POLITYCZNEJ jest lewicowcem?


@Lawrence_z_Arabii: Dobra, myślałem, że chodzi o kolesia z Gazety Wyborczej. Wciąż chętnie bym przeczytał jego wypowiedź na ten temat.
Standardowo, bycie prawakiem daje ci +100 do generalizowania.
  • Odpowiedz
rozumiem, że jak ktoś jest prawicowcem, to z automatu jest też nacjonalistą i zawsze głosuje na wujka Korwina?


@enslavedeagle: jeśli mówi, że popiera Marsz Niepodległości i zlikwidowanie prawie wszystkich podatków, to chyba tak.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie dziwi mnie u Ciebie takie wrzucanie ludzi do jednego worka i forsowanie zbiorowej odpowiedzialności ( ͡° ʖ̯ ͡°) Smutno mi, kiedy widzę takie komentarze.


@Marbarella: jakiej zbiorowej odpowiedzialności? Ja jestem przeciwnikiem czegoś takiego, dlatego sprzeciwiam się twierdzeniom feministek, że mężczyźni z natury mają skłonności do gnębienia kobiet, a dodatkowo mają podobnojakieś przywileje kosztem kobiet.

Przez taką retorykę i budzenie histerii mamy sytuacje takie jak
  • Odpowiedz
Jednak mimo wszystko, ja go nie żałuję, nawet jeśli nic złego nie zrobił.

Sam przecież jako lewicowiec dzielnie walczył o świat, w którym można mężczyźnie zniszczyć życie zwyczajnym oskarżeniem o gwałt, niepopartym żadnymi dowodami.


@Lawrence_z_Arabii: Sam przyznajesz, że nawet jeśli ten człowiek jest niewinny, to chętnie zobaczysz jego upadek, bo dzieli część ideologii z ludźmi, którzy według Ciebie są odpowiedzialni za tak łatwe osądzanie ludzi bez dowodów. Moim zdaniem to
  • Odpowiedz
Sam przyznajesz, że nawet jeśli ten człowiek jest niewinny, to chętnie zobaczysz jego upadek, bo dzieli część ideologii z ludźmi, którzy według Ciebie są odpowiedzialni za tak łatwe osądzanie ludzi bez dowodów.


@Marbarella: gdy ktoś popiera jakieś antyludzkie działania, a potem sam pada ofiarą takich działań, to jest to odpowiedzialność osobista.

Czy skrytykował kiedyś rzucane w eter puste oskarżenia o przemoc seksualną i gwałty, np. akcję #metoo
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: a rozumiem, że Ty czerpiesz przyjemność z tego jak nocą można usłyszeć bicie serca samotnej laski idącej tuż przed Tobą na tyle szybkim krokiem, że nie możesz jej wyprzedzić? xD bo mi się zdarzało w takiej sytuacji zwolnić, albo przejść na drugą stronę ulicy.
chociaż oczywiście sama rada z cyklu "instrukcja mycia rąk w zlewie".
  • Odpowiedz