Wpis z mikrobloga

@DenverPn: różnie można coś takiego zorganizować, zależy jak ten wymiar wygląda w rzeczywistości, puche i tak chowasz pod biurko, na monitor i peryferia dużo nie trzeba ( ͡º ͜ʖ͡º)
A różnica w PC za tą samą cenę co laptopa będzie duuuża
@Smil0don miejsce wygląda tak, że rzeczywiście poza tymi wymiarami nie ma ani cm więcej ;) czyli wszystko musi tam wejść i musi być miejsce na odsunięcie się od kompa...
@DenverPn:
Jeśli ustawisz tam pc to będziesz miał dość ciepło przy obciążeniu kompa. Mój pokój ma około 5x4m a mimo to jak komp stoi pod biurkiem to w nogi dość grzeje latem :D Chyba, że masz na myśli jakiegoś kompa do przeglądania neta czy jakiś podstawowych zadań to luzik.

PS jak szukasz małej obudowy to bardzo fajnie by wyglądała SPC Alea S25W lub S35W, fajna, mała, przewiewna.
@Leguslaw: komp ma już raczej być porządny ;) pokój jest dość chłodny więc grzanie nie będzie przeszkadzać :)
Troche poczytałem i wychodzi na to, że z zakupem warto poczekać do Q1/2018
@Smil0don: kurde jak tak policzylem to PC by mnie kosztowal ponad 6k (3600 na kompa, 1200 monitor, klawa, myszka, biurko, krzeslo, obudowa) to jednak wychodzi "troche" wiecej niz za laptopa z podobnymi podzespolami ;)