Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cczy dalibyscie rade byc w związku z dziewczyną (anoligicznie w przeciwna stronę) ktora w trakcie waszego randkowania popuściła szpary z kims na innym?właśnie się o tym dowiedziałem od kumpla ktory mowi ze przespał się z moja dziewczyna jakiś miesiac temu gdy jeszcze nia nie byla. I mam na to dowody ktore mi pokazal (smsy). Ja jestem z nia od lekko ponad 3 tygodni w zasadzie, a poznałem ja licząc od dzisiaj niecałe 2 miesiace.

W sumie czuje lekki ból na sercu i zale sie o tym na Mirko. Nie popeiram za bardzo slowo ze mogla robic co chciala skoro jeszcze wolna byla. To swiadczy w moim odczuciu o jej niedojrzałosci, o tym ze jest prosta, o tym ze jesli bedzie miedzy nami zle bez wahania skoczy na innego bolca nie próbując sie nawet starac zeby cos naprawic oraz o tym ze ciężko takiej dziewczynie jest zaufać skoro mimo wszystko byla w stanie robić cos takiego z typem ktorego poznala ledwo co.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 12
Cczy dalibyscie rade byc w związku z dziewczyną (anoligicznie w przeciwna stronę) ktora w trakcie waszego randkowania popuściła szpary z kims na innym?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie bo jest rozwiązła. Randkowanie też musi mieć swoje zasady. Jak to mawiają starzy ludzie: nie można siedmiu srok łapać za ogon. Zostałeś mentalnie zdradzony a związek jest to kasacji. A dla kumpla działo na ryj, pogwałcił bro code i nie okazał ci szacunku.